Jaunųjų Lietuvos Šiaurės regiono atlikėjų ir grupių konkursas „Šiaurės pašvaistė“

Koncertai

Jaunųjų Lietuvos Šiaurės regiono atlikėjų ir grupių konkursas „Šiaurės pašvaistė“ – pirmą kartą Šiauliuose vyksiantis renginys, subursiantis muzikuojančius, kuriančius ir talentingus jaunus žmones, kurie tarpusavyje varžysis dėl geriausiojo titulo ir puikių prizų!

Konkurso organizatorių, Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“, komisija iš visų pateiktų paraiškų atrinko 16 atlikėjų ir grupių, kurie rugsėjo 24 d. 16 val. susitiks ATRANKINIAME ETAPE Šiaulių atvirame jaunimo centre (Vytauto g. 103A). Šio etapo metu atlikėjų pasirodymus vertins komisija ir atrinks 6 solistus ir grupes, kurie spalio 8 d. 16 val. varžysis PUSFINALYJE Šiaulių atvirame jaunimo centre (Vytauto g. 103A). Jo metu komisija išrinks 3 geriausius, kurie lapkričio 25 d. 18 val. pasirodys FINALE su profesionaliu Šiaulių bigbendo kolektyvu Šiaulių kultūros centro pramogų salėje „Maksas“ (Aušros al. 31). Specialiai šiam koncertui bus paruoštos finalistų kūrinių aranžuotės orkestrui. Komisija, įvertinusi visus finalinius pasirodymus, paskelbs dalyvių užimtas prizines vietas:

  1. Galimybė įrašyti savo 5 dainų EP profesionalioje įrašų studijoje.
  2. 400 € premija.
  3. 200 € premija.

Iki susitikimo visuose konkurso etapuose! Laukia smagūs ir įvairaus žanro muzikos pasirodymai, verti Jūsų palaikymo!

Visų etapų koncertai nemokami!

Daugiau informacijos: www.saule.lt ir Šiaurės pašvaistės feisbuko paskyroje.

Organizatorius – Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.
Partneriai: Šiaulių atviras jaunimo centras, Šiaulių kultūros centras.
Konkursą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė.
Informaciniai partneriai: „Etaplius”, „Miesto naujienos”.

-----------------------------------

Mieli lankytojai,
dalyvaudami renginiuose, neprieštaraujate, kad jie gali būti filmuojami ar fotografuojami, o jų nuotraukos viešinamos koncertų salės „Saulė“ internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.