Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Suvenyrai

Ieškote suvenyro lauktuvėms iš Šiaulių, malonios smulkmenos draugui ar rimtos verslo dovanos? Viską rasite pas mus – Šiaulių turizmo informacijos centre. Čia Jus nustebins platus ir spalvingas suvenyrų bei dovanų pasirinkimas: nuo skirtukų, magnetų, raktų pakabukų iki knygų, paveikslų.

Mielai Jums pasiūlysime ir padėsime išsirinkti tinkamą suvenyrą ne tik su Šiaulių miesto bei Šiaulių krašto akcentais, bet ir su lietuviška simbolika.

Šiaulių regiono menininkų kūriniai (gintariniai medeliai ar vitražai) – subtiliai įsilies į Jūsų ar draugų namų erdvę.

Mediniai rūtusėliai – tai mažos didelio jaukumo dovanos iš Lietuvos; jie telpa delne, kvepia medžiu ir lengvai prisitaiko prie geros širdies žmonių gyvenimo.

Lininiai-medvilniniai rankšluosčiai, servetėlės bei maišeliai su Šiaulių ir Lietuvos simbolika – puikus pasirinkimas ieškantiems universalios dovanos ar lauktuvių iš Saulės miesto.

Nuotaikingi, žinomų Šiaulių menininkių dekoruoti suvenyriniai puodeliai Jums ir Jūsų artimui suteiks šiltų emocijų kiekvieną rytą.

Linkėjimai ant vaizdingų atvirukų, su Šiaulių bei kitų Lietuvos miestų objektais – įdomus būdas nustebinti.

Lankytojų itin mėgstama, Šiaulių miesto simbolį įkūnijanti, žaisminga ir nuotaikinga suvenyrinė pagalvė „Saulutė“ tikrai nepaliks abejingų.

Malonius prisiminimus apie Šiaulių miestą puikiai atspindės ir smulkūs suvenyrai: raktų pakabukai, magnetukai, skirtukai, ženkliukai.