Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Mobili aplikacija

NAUJA MOBILIOJI APLIKACIJA – ĮDOMUS IR PATOGUS GIDAS PO ŠIAULIŲ KRAŠTĄ

Šiaulių regionas turtingas įvairiausiais turistiniais objektais: nuo garsiausio Kryžių kalno iki alpakų fermų. Regione galima mėgautis edukacinėmis programomis, pažinti kraštą pėsčiomis ir automobiliu. Tad kaip geriausia pateikti visą turistui, o ir vietos gyventojui geriau pažinti kaimynystę? Šiaulių turizmo informacijos centro iniciatyva sukurta mobilioji aplikacija ŠIAULIŲ REGIONO GIDAS (angl. VISIT SIAULIAI REGION), kurioje – visas Šiaulių regionas.

Kartu su partneriais – Šiaulių rajono, Joniškio, Kelmės turizmo ir verslo informacijos centrais, Radviliškio raj. savivaldybės viešąja biblioteka ir bendradarbiaujant su Akmenės raj. savivaldybe – Šiaulių TIC parengė šiuolaikišką ir patogią, Šiaulių regiono turizmo išteklius talpinančia mobiliąją programėlę, kuri gali būti pagrindinė pagalbininkė tiek planuojant kelionę, tiek keliaujant po Šiaulių kraštą.

Programėlės dėka turistai gali interaktyviai naudotis parengtais maršrutais su audio gido įrašais, susipažinti su objektų informacija (aprašymai, foto galerijos), rasti visą reikalingą turistinę-praktinę informaciją kur pavalgyti, kur apsistoti, pramogauti ir pan. Kadangi regionas sulaukia turistų iš įvairių pasaulio šalių, informacija pateikiama net keturiomis kalbomis – lietuviškai, latviškai, angliškai bei rusiškai.

Get it on Google Play