Amžinoji šviesa

Koncertai

Praėjo 27-eri metai nuo istorinio vizito, kai į Lietuvą pirmą kartą atvyko popiežius. Išlipęs iš lėktuvo Jonas Paulius II priklaupė ir pabučiavo pirmuosius nepriklausomybės metus skaičiuojančią Lietuvos žemę. Šiais metais minimos ir šimtosios šios garsios asmenybės gimimo metinės. Šioms datoms pažymėti, Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ rugsėjo 6 d. 13.30 val. Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo bažnyčioje (Gegužių g. 57) rengia koncertą „Amžinoji šviesa“, kuriame dalyvauja:

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistai Monika Pleškytė ir Juozas Janužas (tenoras),
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentas Pijus Kondrotas (baritonas), Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga),
Šiaulių valstybinio dramos teatro aktorė Nomeda Bėčiūtė.

Koncertas nemokamas!

Daugiau informacijos www.saule.lt ir Šiaulių pučiamųjų „Facebook“ paskyroje.

Renginio organizatorius: Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.
Renginio rėmėjas: Šiaulių miesto savivaldybė.
Renginio informaciniai partneriai: RS2, Šiaulių naujienos, Miesto naujienos.

Primename, jog būtina laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Saugokitės ir saugokite kitus – tiek lauke, tiek ir uždarose patalpose laikykitės ne mažesnio nei 1 metro atstumo (išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus), taip pat čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. Privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t. y. kaukes, respiratorius. Į renginį draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudite, kosėjate, sloguojate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (kai temperatūra 37,3 °C ir daugiau). Uždarose erdvėse nuo rugsėjo 1 d. žmonių skaičius neribojamas.

#ŠiauliųPučiamųjųOrkestras #KoncertųSalėSaulė #ŠiauliaiŠviečia #Šiauliai #JonasPauliusII
-------------------------------------------
Mieli lankytojai,
dalyvaudami renginiuose, neprieštaraujate, kad jie gali būti filmuojami ar fotografuojami, o jų nuotraukos viešinamos koncertų salės „Saulė“ internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.