PREKYBOS MIESTELIS „DVARAS“

Apsipirkimas, Šiauliai

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Prekybos miestelis "Dvaras" yra viena žinomiausių prekybos ir paslaugų vietų Šiauliuose, kurioje lankosi pirkėjai iš visos Lietuvos, Latvijos ir kitų užsienio šalių. 12.000 kv.m. erdvė pamėgta ne tik lankytojų, bet ir prekeivių, kadangi tai giliausias prekybos tradicijas turinti vieta pėsčiųjų bulvaro pradžioje.

Prekybos miestelis atviras smulkaus, vidutinio ir didelio verslo plėtojimui bei paslaugų veiklai. Mūsų stiprybė yra emocija, kuria patiria lankytojai įžengę pro duris. Energinga prekybininkų dvasia, "jausmas, kaip namie" ir galimybė rinktis iš gausybės unikalių prekių ir paslaugų vienoje vietoje - tai "Dvaro" autentiškumas.

Lauko prekyboje rasite šviežių vaisių, uogų ir daržovių, sodinukų, medaus ir kitų prekių, atkeliavusių tiesiai iš smulkiųjų ūkininkų namų.

Šiaulių apskrities gyventojų itin pamėgtose mugėse siūlomas platus drabužių, batų, rankinių ir pramoninių prekių asortimentas. Gėlių parduotuvėje gaminamos kompozicijos.

Prekybos miestelio "Dvaras" zonoje įrengta erdvi nemokama automobilių stovėjimo aikštelė

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Pr
  Prekybos miestelis "Dvaras"
  2022-07-29

  Laba diena, Danute. Jūsų minėta vieta nepriklauso prekybos miestelio teritorijai. Taipogi pastebėsime, kad mūsų teritorija nėra aptverta ir baigiasi ties įvažiavimu ant stogo, todėl apačioje esančios parduotuvės, patalpos ir prekybininkai (kuriuos turite galvoje) nėra prekybos miestelio ribose ir mūsų atsakomybėje.

 • Da
  Danutė
  2021-04-04

  Sveiki, nežinau ar visa aptverta teritorija priklauso tam pačiam turgaus šeimininkui, bet manau kad įvažiavimas nuo IKI PC priklauso turgui. Akis bado siaubingi šiukšlynai. Jie čia ne vienus metus yra. Kaip ne gėda turgaus šeimininkui. Apsivalykite pagaliau,kol dar žurnalistai neaplankė.