Centre d’information touristique de Šiauliai

VILLE COMMERCIALE "DVARAS"

Les achats

Lieu du service fourni

Ville de Šiauliai

Témoignages

Commentaire
  • Ge
    Geras draugas
    2023-01-19

    Yra nelegaliu darbuotoju ,vaikšto nusmurge nei sniego valo noeko ten nedaro tik už prekybos vietas lupa prekeiviu vis mažėja turėtu imtis kokių veiksmu o nesedet ant pinigu maišo

  • Ne
    Nežinomas
    2023-01-19

    Ima už prekybos vietas pinigus konteineriai užrakinti visas turgus jau šiuklėse paskendes.Dar toks itarimas kad yra samdomu darbuotoju nelegaliai

  • Pr
    Prekybos miestelis "Dvaras"
    2022-07-29

    Laba diena, Danute. Jūsų minėta vieta nepriklauso prekybos miestelio teritorijai. Taipogi pastebėsime, kad mūsų teritorija nėra aptverta ir baigiasi ties įvažiavimu ant stogo, todėl apačioje esančios parduotuvės, patalpos ir prekybininkai (kuriuos turite galvoje) nėra prekybos miestelio ribose ir mūsų atsakomybėje.

  • Da
    Danutė
    2021-04-04

    Sveiki, nežinau ar visa aptverta teritorija priklauso tam pačiam turgaus šeimininkui, bet manau kad įvažiavimas nuo IKI PC priklauso turgui. Akis bado siaubingi šiukšlynai. Jie čia ne vienus metus yra. Kaip ne gėda turgaus šeimininkui. Apsivalykite pagaliau,kol dar žurnalistai neaplankė.