Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

VANDOS KAVALIAUSKIENĖS KATINŲ MUZIEJUS

Muziejai, Šiauliai
Darbo laikas:
II 09:00 — 17:00
III 09:00 — 17:00
IV 09:00 — 17:00
V 09:00 — 17:00
VI 09:00 — 16:00

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Vandos Kavaliauskienės 1990-aisias įkurto ir jos vardu pavadinto Katinų muziejaus lankytojus su džiaugsmu pasitinka katės ir „muziejaus direktoriumi“ vadinamas išdykėlis katinas Perlas. Trijose muziejaus salėse – katinai, katinai, katinai… Jie atkeliavę ne tik iš įvairiausių Lietuvos kampelių, bet ir iš daugelio pasaulio šalių: Jungtinės Karalystės, Australijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Prancūzijos, Rusijos, Taivano, Šveicarijos, Portugalijos ir kitų.

 

Muziejus turtėja ir garsių dailininkų paveikslais, fotomenininkų darbais, kuriuose būtinas herojus – katinas. Muziejuje rengiami edukaciniai užsiėmimai, parodos, konkursai, gimtadienio šventės, popietės kačių mylėtojams.

 

Muziejaus prieigose taip pat yra įkurtas ir “Gyvūnijos sodas”, kuriame gyvena įvairūs egzotiški gyvūnai – paukščiai, driežai, graužikai, varliagyviai ir kt. Čia lankytojai gali pamatyti smauglius, žaliąją iguaną, Taivano laibauodegį žaltį, barzdotąją agamą, mėlynaliežuvį scinką, įvairias papūgas ir kt. Dvi skirtingos ekspozicijos puikiai papildo viena kitą – tūkstančiai kačių gali apsukti galvą, tad tiesioginis kontaktas su kitais gyvūnais padeda atsigauti iš svaigulio.

 

Muziejus yra Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro padalinys.

Bilietas į Katinų muziejų:

mokiniui, studentui, pensininkui, neįgaliam asmeniui (kuriam nustaytas 30 – 35 proc. darbingumo lygis) – 3,00 Eur;

suaugusiam asmeniui – 5,00 Eur;

ikimokyklinio amžiaus vaikui, globos ir vaikų namų auklėtiniui, neįgaliam asmeniui, kuriam nustatytas 0-25 procentų darbingumo lygis, Lietuvos Respublikos muziejininkui, mokytojui, lydinčiam mokinių grupes, asmeniui, slaugančiam neįgalų asmenį, kuriam nustatytas specialiosios nuolatinės slaugos poreikis(pateikus pažymėjimą) – nemokamai.

Ekskursijos vedimas Katinų muziejuje:

suaugusių asmenų grupei (1 grupė – iki 50 asmenų) – 10,00 Eur;

mokinių, studentų, pensininkų grupei (pateikus pažymėjimą), ikimokyklinio amžiaus vaikų, globos ir vaikų namų auklėtinių grupėms, neįgaliajam, kuriam nustatytas 0-25 procentų darbingumo lygis, Lietuvos Respublikos muziejininkui, mokytojui, lydinčiam mokinių grupes, asmeniui, slaugančiam neįgalų asmenį, kuriam nustatytas specialiosios nuolatinės slaugos poreikis(pateikus pažymėjimą) – 5,00 Eur.

Grupėms būtina išankstinė registracija tel. 8683 69 844.

Atsiliepimai

Komentuoti
  • 2023-10-15

    Labai įdomu labai mieli katinukai