Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

ŠIAULIŲ KULTŪROS CENTRAS

Kultūros centrai, Šiauliai

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Žmonėms su negalia

Pritaikyta
Universaliai pritaikyta visiems
Yra neįgaliųjų automobilių parkavimo vietos
Prie įėjimo įrengtas pandusas / nuovaža
Liftas / vertikalus platforminis keltuvas
Tualetas pritaikytas neįgaliesiems
Salėje yra sėdimos vietos įrengtos neįgaliesiems
Informacija pateikiama padidintu tekstų šriftu
Informacija pateikiama Brailio raštu

Šiaulių kultūros centro darbo veiklos pradžia siejama dar su 1946 m., kai buvusiuose Liaudies namuose buvo įsteigti Šiaulių miesto kultūros namai. Dabartinis Šiaulių kultūros centro pastatas buvo pastatytas kiek vėliau – 1962 m.  

Šiaulių kultūros centras – organizacija, teikianti įvairiapuses kultūrines paslaugas miestiečiams, sudaranti sąlygas visuomenei dalyvauti kultūros renginiuose, o kiekvienam šiauliečiui – užsiimti saviraiška. Įstaigos veikla plati ir įvairi: plėtojama mėgėjų meno kolektyvų veikla, puoselėjama etninė kultūra, sudaromos sąlygos miesto visuomenei pažinti Lietuvos ir užsienio kolektyvus bei atlikėjus, plėtojama kitų mokamų paslaugų įvairovė.  

Šiuo metu atsinaujinęs Šiaulių kultūros centras yra šiuolaikiškas, patrauklus ir įvairiapusiškas, jame kiekvienas šiaulietis ar miesto svečias gali išvysti įdomius ir kokybiškus renginius bei rasti estetišką aplinką ir malonią, jaukią atmosferą. 

Šiaulių kultūros centre įrengtos keturios modernios salės: dvi salės su stacionariomis scenomis, integruotomis garso ir šviesų sistemomis (Didžioji koncertų salė ir Kamerinė salė) ir dvi salės su mobilia garso, apšvietimo, vaizdo transliavimo įranga bei galimybe pastatyti mobilias scenas (Oranžinė salė ir pramogų salė „Maksas“). Čia funkcionuoja ir garso įrašymo studija, yra teikiamos kitos papildomos paslaugos. 

Šiaulių kultūros centre veikia studijos, mėgėjų meno kolektyvai, kurie aktyviai dalyvauja miesto ir rajono bei apskrities šventėse garsindami Šiaulius ir Lietuvą respublikiniuose, užsienio festivaliuose bei konkursuose. Penki Šiaulių kultūros centro mėgėjų meno kolektyvai ir jų vadovai laimėjo geriausio meno kolektyvo nominacijas ir buvo apdovanoti aukščiausiu Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondo apdovanojimu „Aukso paukštė“. 

Šiaulių kultūros centre veikia Rėkyvos skyrius, kuris tenkina Rėkyvos bendruomenės kultūrinius poreikius, kuria ir organizuoja renginius kultūros namuose, Rėkyvos ežero pakrantėje, taip pat kuruoja ten veikiančius mėgėjų meno kolektyvus. 

Atsiliepimai

Komentuoti