Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Turizmo gatvėje Šiauliuose – atostogų Lietuvoje idėjos su nostalgiškais kelionių prieskoniais

Rugsėjo 8-9 d. Šiauliuose, Šiaulių dienų dalyviams antrus metus iš eilės bus atverta Turizmo gatvė. Šventės lankytojus džiugins nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ ir turizmo informacijos centrų iniciatyva vienoje gatvėje pristatyti visą šalį. Dalis Šiaulių bulvaro atkarpos virs turizmo oaze, kuriame lauks tūkstančiai turizmo informacijos centrų idėjų, kaip susiplanuoti keliones po Lietuvą ir nepraleisti patraukliausių patirčių. Turizmo gatvėje jūsų lauks nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje ir turizmo informacijos centrai iš Kauno, Šiaulių m. ir Šiaulių r., Utenos, Anykščių, Ignalinos r., Telšių, Plungės, Mažeikių, Lazdijų, Alytaus, Biržų, Joniškio, Pakruojo ir kitų miestų.

Praeitą turistinį sezoną atrasti tai, kas sava, skatinusi „Keliauk Lietuvoje“, šiemet šventės dalyvius ragina keliauti pasitelkiant devizą „Sugrįžk ten, kur buvo gera“. Juk keliaujant po Lietuvą nebūtina visada ieškoti naujų vietų ar veiklų – kartais stipresnes emocijas dovanoja tai, kas yra artima, pažįstama, sava, jau patirta vaikystėje ar netolimoje praeityje. Pažvelgus į vietines keliones nostalgiškai galbūt galima susigrąžinti gražiausias akimirkas ar net paversti jas šeimos tradicija.

Pramogos ir užsiėmimai „Keliauk Lietuvoje“ stende

Daugelį lankytojų į vaikystę galbūt nukels nostalgiškas sulos skonis. „Keliauk Lietuvoje“ kvies į neįprastų skonių lietuviškos ekologiškos sulos su rabarbarais ar mėtomis degustacijas. Jos vyks rugsėjo 8 d., penktadienį, nuo 15 val. iki 17 val. ir rugsėjo 9 d., šeštadienį, nuo 13 val. iki 15 val.

Taip pat užsukę į „Keliauk Lietuvoje“ stendą bus kviečiami sukti laimės ratą ir laimėti laisvalaikio prizų bei siurprizų aktyvioms atostogoms Lietuvoje arba populiarų kelionių gidą su išskirtinių stotelių mūsų šalyje kolekcija. Joje – ir apžvalgos aikštelė lietuviškame „Eifelyje“, ir naktinė ekskursija Kryžių kalne, ir lauko galerija be stogo, bet su upeliu, ir observatorija kaime, ir net penki basakojų takai, salos, pažintiniai takai su maudyklėmis bei kt.

Taip pat bus dalinami leidiniai vietinių kelionių atradimams, pristatomos naujausios teminės kortelės „Šaltibarščių potvynis“ ir „Lietuvos pilys ir dvarai“ bei maršrutas savaitgaliui po Tauragę – šių metų Lietuvos kultūros sostinę.

Turizmo gatvės Šiauliuose (Šiaulių bulvaro (Vilniaus gatvė) atkarpa tarp Varpo ir Dvaro gatvių) darbo laikas:

Rugsėjo 8 d., penktadienį, 11-19 val.

Rugsėjo 9 d., šeštadienį, 11-18 val.

 

Informaciją parengė VšĮ „Keliauk Lietuvoje“

Atsiliepimai

Komentuoti