Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

ŠIAULIŲ TURIZMO IŠTEKLIŲ PRISTATYMAS TURIZMO PARODOJE „ADVENTUR“

Kasmetinė turizmo paroda „Adventur“ keliautojams ir turistams – nelyg metiniai atlaidai. Paskutinį sausio savaitgalį į Vilniuje esančius „Litexpo“ parodų rūmus susirenka ieškantys pigesnių kelionių, naujų pasiūlymų žmonės ir visi turizmo profesionalai – dirbantys ir gyvenantys turizmu. Parodos rengėjai kviečia sakydami, kad Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“ yra ta vieta, kur galima sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą bei pildyti savo patirčių kolekcijas. O šiemet paroda kviečia švęsti keliones!  

Šiaulių turizmo informacijos centras į Vilnių atvyksta ne vieni. Kompaniją stende palaikys „Rūtos“ šokolado muziejus, kurio atstovai kvies atrasti naujus šokolado skonius, saldainiais galės vaišintis ir maži, ir dideli parodos lankytojai. Beje, parodos lankytojai galės sukti „Laimės ratą“ ir laimėti šokoladinius prizus.

Iš toli šviečiantis ir kviečiantis Šiaulių miesto stendas pristatys turistines naujoves mieste. Šiemet „Aušros“ muziejus minės veiklos 100-metį, tad turizmo parodoje „Adventur“ turizmo atstovai pristatys suplanuotas muziejaus šventės veiklas, muziejaus padalinius. Naujos arba atnaujintos edukacijos Šiauliuose laukia norinčių išmokti ir sužinoti – net kelios edukacijos vyksta ir „Baltų kelio“ centre, veikiančiame prie Šiaulių turizmo informacijos centro.

Šių metų parodos rengėjai kviečia švęsti keliones, centro darbuotojai lankytojams pasiūlys pasidaryti nuotrauką prie stendo. Juk paroda „Adventur“ turizmo atstovų šventė, o lankytojai – jos dalyviai. Beje, stende bus galima pasitikrinti regėjimą. Taip, jūs gerai perskaitėte – ant specialaus plakato sužymėti miesto objektai, kuriuos „nuskaitę“ gausite momentinį prizą.

 

Atsiliepimai

Komentuoti