Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

„Žemaitukų” ir gyvo garso grupės koncertas

Koncertai
Kovo 2 d. 18 val. Šiaulių kultūros centro Didžiojoje koncertų salėje vyks „Žemaitukų” koncertas su gyvo garso grupe, albumo pristatymas – „Jeigu pasaulis prklausytų man“.
 
Pirmą kartą istorijoje, grupė „Žemaitukai”, žengia didelį žingsnį ir pradeda koncertinį turą per Lietuvą, pristatydami autorinių dainų albumą. Kartu su Žemaitukais gros ir gyvos muzikos grupė. Vaikinų duetas, pavergęs Lietuvą savo skambiais balsais bei nuoširdumu, žada sukurti įdomų reginį. Patys sugebantys groti keletu instrumentų žada prisijungti prie grupės ir kartu kurti muzikos garsus gyvai.
 
„Žemaitukai” jau turi apie 20 autorinių dainų, ryškiausios: „Jeigu pasaulis priklausytų man”, „Rinkis mane”, „Dėl to pasaulis nesustoja”, „Gėlės”, „Kol Tu ieškojai sparnų”, „Melagė”, „Dailioji lytis”, „Man pasakyk” ir kt.
 
„Mes niekad nesame rengę turo, labai įdomu įvertinti savo jėgas ir suvokti tikrąjį savo gerbėjų kiekį. Atiduosime viską, ką sugebame. Galime pažadėti, kad mūsų širdys priklausys Jums”, – sako grupė „Žemaitukai“.
 
Organizatorius – VŠĮ „Pramogų virusas“.