„VASAROS MELODIJOS“ | SAULĖS VASAROS KONCERTAI 2021

Koncertai

Jau ne pirmus metus Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ kviečia visus Šiaulių miesto gyventojus ir miesto svečius pasimėgauti puikia muzika lauke! Kultūra vėl prieinama gyvai, tad muzika skambės jau ne tik Jūsų kompiuterio ekrane, bet ir Šiaulių miesto bulvare (prie Šiaulių turizmo informacijos centro, Vilniaus g. 213), Prisikėlimo aikštėje bei Saulės Laikrodžio aikštėje. Profesionalūs Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ kolektyvai – Šiaulių bigbendas ir Šiaulių pučiamųjų orkestras – ir jų geri bičiuliai bei kolegos pripildys miestą kokybiškos muzikos garsais. Kviečiame apsilankyti ciklo „Saulės vasaros koncertai“ renginiuose!

 

Liepos 7 d. 12 val. „Vasaros melodijos“.

Dalyvauja: Šiaulių bigbendas, Algirdas Alijošius (ritminė gitara), Feliks Zakrevskij (pianinas), Juozas Kuraitis (saksofonas).
Meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis.
Prie Šiaulių turizmo informacijos centro, Vilniaus g. 213.

-------------------------------------------------------------
Visi koncertai nemokami!

 

Esant nepalankioms oro sąlygoms, koncertai nevyks. Lankytojų prašome griežtai laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo LR Vyriausybė!

Vedėja – Raimonda Sližienė.
--------------------------------------------------------------------
Daugiau informacijos www.saule.lt ir koncertų salės „Saulė“ feisbuko paskyroje

 

Organizatorius: Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“

Rėmėjas: Šiaulių miesto savivaldybė.

Partneriai: bendradarbystės centras „Spiečius“, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija.

Informacinis rėmėjas: „Etaplius“.
-------------------------------------------
Mieli lankytojai,
dalyvaudami renginiuose, neprieštaraujate, kad jie gali būti filmuojami ar fotografuojami, o jų nuotraukos viešinamos koncertų salė „Saulė“ internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.