Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

„Sun City Cup 2024“ sportinių šokių varžybos 

Sportas

Savaitgalį Šiaulių arenoje jubiliejinės „Sun City Cup 2024“ sportinių šokių varžybos 

Jau šį savaitgalį, balandžio 20-21 dienomis, į Šiaulių areną žiūrovus sukvies Šiaulių miesto savivaldybės reprezentacinis renginys – tarptautinės sportinių šokių reitingo (WDSF ir LSŠF) varžybos „Sun City Cup 2024“.

Šiais metais „Sun City Cup 2024“ varžybos ir Šiaulių sportinių šokių klubas „Šypsena“ žymi ypatingą progą – 30 metų jubiliejų, tad renginys žada būti ypatingas.

Šios tradicinės sportinių šokių varžybos kiekvienais metais į Šiaulius sukviečia pajėgiausias šokėjų poras ne tik iš Lietuvos, bet ir iš daugelio užsienio valstybių.

Jubiliejinėse varžybose dalyvaus didžiausias dalyvių skaičius, net iš 15 šalių – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Ukrainos, Austrijos, Suomijos, Lenkijos, Slovakijos, Azerbaidžano, Rumunijos, Sakartvelo, Čekijos.

Į Šiaulių areną atvykę žiūrovai turės galimybę pasimėgauti nuostabiais šokėjų porų pasirodymais, puikia nuotaika ir išskirtinėmis emocijomis. Renginys vyks Šiaulių arenoje šeštadienį ir sekmadienį, nuo 10.00 val. Pagrindinės varžybos ir finalai vyks balandžio 20 d. nuo 19.00 val. Vakaro programoje žiūrovai išvys Lietuvos čempionų Marco Bodini ir Kristinos Charitonovaitės pasirodymą, o šiaulietės atlikėjos Agnės Michalenkovaitės kūriniai išjudins visus susirinkusius. Šiemet renginyje varžysis ir suaugusieji Lotynų Amerikos šokių šokėjai.

Pristatydamas šiauliečių ir miesto svečių laukiamą renginį spaudos konferencijoje, Šiaulių sportinių šokių klubo „Šypsena“ vadovas Žanas Untulis pažymėjo, kad renginiui intensyviai ruošiamasi, o jo kokybė, tikimasi, bus aukščiausia iš visų prieš tai vykusių varžybų.

„Tai jubiliejinės varžybos, kurios bus ypatingos tiek dalyviams, tiek žiūrovams. Tokios didelės delegacijos ir skirtingų šalių „Sun City Cup“ varžybose dar nesame turėję. Smagu, kad dėmesys ir varžybų kokybė kasmet kyla į aukštesnį lygmenį. Apie varžybas anonsuojame pasitelkdami ir nacionalines žiniasklaidos priemones su tikslu į Šiaulius sukviesti žiūrovus iš visos Lietuvos. Tikimės, kad šokėjai turės didelį palaikymą tribūnose, o visi susirinkę galės mėgautis aukščiausios kokybės renginiu“, – kviesdamas savaitgalį atvykti į Šiaulių areną kalbėjo Ž. Untulis.

Varžybos  vykdomos  nuo  1994 metų ir yra ypatingai mylimos šokėjų bei žiūrovų. Taip pat jos turi Lietuvos  LSŠF ir Pasaulio WDSF reitingo statusą, o tai iliustruoja aukštą organizacinį varžybų lygį bei svarbą jose dalyvauti aukšto meistriškumo šokėjams.