SU GIMTADIENIU LIETUVA!

Kiti renginiai

Masinių valstybingumo švenčių minėjimų šiemet nebus, bet savo meilę šaliai ir miestui galite didinti juos geriau pažindami. Tad čiupkite savo telefoną ir leiskitės pažinti ir iš naujo įsimylėti savojo miesto!

Papildykite savo telefonus programėle „Action Bound“ ir leiskitės į pažinimo ir atradimų kelionę. Šiaulių turizmo informacijos centras kartu su skautu, mokytoju R. Pozniakovu sukūrė tris išskirtinius maršrutus, kuriuose patikrinsite, atnaujinsite, o gal ir papildysite žinias apie Šiaulius.

Sukurti net trys maršrutai (vienas jų anglų kalba), kuriuos įveikti galima pėsčiomis, bėgte, dviračiu ar net slidėmis gaudant vėją.

1. „Pažink Šiaulius važiuodamas dviračiu“ – slidėmis ar dviračiu po Šiaulių miesto apylinkes – maršrutas driekiasi per senąją miesto dalį, nukeliaujama į žaliąsias miesto erdves. Numatoma trukmė: 2 val. slidėmis ar dviračiu, 3 val. pėsčiomis.

2. „Sąjūdis. Roko lydimi, laisvo žodžio vedami“ – žaidimas tautine tematika. Kur Sąjūdis veikė Šiauliuose? Kokios svarbiausios vietos? Numanoma trukmė – 2 val.

3. „Welcome to Šiauliai“ – parengtas trumpas turas po miestą anglų kalba. Trukmė apie 1-1,5 val.

Žaidimais galima naudotis neribotą laiką. Jums tereikia nuskenuoti žemiau pateiktą kodą ir pradėti žaidimą. Registruojantis prašoma įrašyti 2-jų žaidėjų vardus, tačiau žaisti galima ir individualiai.

Jei nežinote kokio atsakymo, klausimą galite praleisti, nesurinksite taškų maksimumo, bet keliausite toliau.