ROMANTINIS MUZIKOS IR POEZIJOS VAKARAS „KETURI PORTRETAI“ – SAULĖS VASAROS KONCERTAI

Koncertai

Koncertų ciklo „Saulės vasaros koncertai“ romantinis muzikos ir poezijos vakaras „Keturi portretai“ dėl techninių kliūčių renginys yra perkeliamas iš rugpjūčio 21 d. 17 val. į rugsėjo 2 d. 17 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką (Aušros al. 62).

Atsiprašome už nepatogumus!

————————————————————-

Jau ne pirmus metus Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ kviečia visus Šiaulių miesto gyventojus ir miesto svečius pasimėgauti puikia muzika lauke! Kultūra vėl prieinama gyvai, tad muzika skambės jau ne tik Jūsų kompiuterio ekrane, o ir Šiaulių miesto bulvare (prie Šiaulių turizmo informacijos centro), Saulės laikrodžio aikštėje ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Profesionalūs Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ kolektyvai – Šiaulių kamerinis orkestras, Šiaulių bigbendas, Šiaulių pučiamųjų orkestras – ir jų geri bičiuliai bei kolegos pripildys miestą kokybiškos muzikos garsais. Kviečiame apsilankyti ciklo „Saulės vasaros koncertai“ renginiuose!

Romantinis muzikos ir poezijos vakaras „Keturi portretai“.
Dalyvauja: Šiaulių kamerinis orkestras, Juditos Vaičiūnaitės eiles skaitys aktorė Nomeda Bėčiūtė. Meno vadovas ir dirigentas Vilhelmas Čepinskis. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, Aušros al. 62.

Koncertas nemokamas!
————————————————————-

Primename, jog būtina laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Saugokitės ir saugokite kitus – tiek lauke, tiek ir uždarose patalpose laikykitės ne mažesnio nei 1 metro atstumo (išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus), taip pat čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. Privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t. y. kaukes, respiratorius. Į renginį draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudite, kosėjate, sloguojate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (kai temperatūra 37,3 °C ir daugiau). Uždarose erdvėse nuo rugsėjo 1 d. žmonių skaičius neribojamas.

Vedėja – Raimonda Sližienė.

——————————————————————–
Daugiau informacijos www.saule.lt ir Šiaulių kamerinio orkestro „Facebook“ paskyroje.

Organizatorius – Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.
Rėmėjas – Šiaulių miesto savivaldybė.
Partneriai –Šiaulių turizmo informacijos centras, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.
Informaciniai rėmėjai – RS2, Etaplius, Šiaulių kraštas, Šiaulių naujienos, Miesto naujienos, Šiaulių televizija, ACM.
——————————————-
Mieli žiūrovai,
dalyvaudami renginiuose, neprieštaraujate, kad jie gali būti filmuojami ar fotografuojami, o jų nuotraukos viešinamos koncertų salė „Saulė“ internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.