Reginos Petraitienės knygos „Prisiminimų takais“ pristatymas

Kiti renginiai

Liepos 14 d., trečiadienį, 17.30 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje vyks Reginos Petraitienės knygos „Prisiminimų takais“ pristatymas.

Laikas vis giliau į nebūtį gramzdina mano praeities prisiminimus apie brangius žmones, su kuriais prabėgo vaikystės ir jaunystės dienos, su kuriais kartu svajota, dirbta, džiaugtasi ir liūdėta. Vis mažiau artimųjų yra šalia, o daugelio jau niekados nebesutiksiu savo gyvenimo kelyje. Kodėl vis dažniau prisimenu tai, ko jau nėra ar kas jau praėjo? Kodėl vis dažniau brangių žmonių ir gimtųjų vietų vaizdai atgimsta mano atmintyje ir vidinis balsas vis kužda, jog negalima leisti po užmaršties skraiste viskam ištirpti negailestingoje nebūtyje?

Norėčiau, kad ši knyga būtų jums mano nemateriali dovana, kad ji sujungtų mūsų dabarties, praeities ir ateities savastis, padėtų ne tiktai patiems nepamiršti, bet ir papasakoti savo vaikams apie jų senelių, prosenelių, proprosenelių gyvenimą, nes kada nors ir jūsų vaikai tikrai paklaus ir paprašys papasakoti apie jų pirmuosius gyvenimo žingsnius, vaikystę ir šaknis.

Regina Petraitienė

Būtina išankstinė registracija INTERNETU arba prieš renginį bibliotekoje.

Saugumo reikalavimai renginių lankytojams