Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

PUPO/ GAZEBO / JOY

Koncertai

Viena arena, dvi valstybės ir trys muzikinės legendos! Balandžio 26 dieną Šiaulių arenoje koncertuos visame pasaulyje dar spindintys austrai – grupė „Joy“ ir šlovingieji italai – Gazebo bei Pupo!  

Saulės mieste skambės „I like Chopin“

Gazebo, Joy ir Pupo! Trys vardai, kurių muzikos gerbėjams plačiai pristatyti nereikia, trys vardai, kurių dainas tyliai ir garsiai kartoja milijonai gerbėjų visuose žemynuose.

Italijos disko muzikos atlikėjas Paulo Mazzolini, puikiai žinomas slapyvardžiu Gazebo gimė 1960 metų vasario 18-ąją Libano sostinėje Beirute italų diplomato bei amerikiečių dainininkės šeimoje.

Jis gyveno Jordanijoje, Danijoje, kur amerikiečių mokykloje puikiai išmoko angliškai, iš viso kalba penkiomis kalbomis, taip pat – Prancūzijoje. Dešimtmetis jis augo Romoje, kur ir išmoko groti gitara.

Muzikinę karjerą pradėjo atlikdamas džiazo, rokenrolo ir net pankroko dainas. Po susitikimo su Paul Micioni išleido debiutinį ir 1982 metais itin sėkmingą singlą „Masterpiece“.

O jau po metų po Gazebo slapyvardžiu pasivadinęs muzikantas išleidžia debiutinį albumą tuo pačiu pavadinimu, kuriame nuskambėjo pasaulinis superhitas ir sėkmingiausia jo karjeros daina – „I like Chopin“.  

Sėkmės susilaukė ir hitais tapusios dainos – „Lunatic“, „Lovew in Your Eyes“. Taip pat italų dainininkui Ryan Paris parašė žodžius dainai „Dolce Vita“, kuri pasiekė daugelio pasaulio šalių viršūnes.

Po metų jis pristatė kitą albumą – „Telephone Mama“, vėliau sekė dar du studijiniai darbai – „Univision“ bei „Portrait“. 1998 metais BMG išleido geriausių atlikėjo kūrinių rinkinį, kuriame, žinoma, buvo įtraukti ir Gazebo superhitai – „I like Chopin“ ir „Lunatic“.

Po to jis išleido dar šešis albumus, iš viso – 14. Į topus patenka „Tears for Galileo“, „Wet Wings“, „The Secret“.

Jis dalyvauja įvairiuose projektuose kaip organizatorius, aranžuotojas, dainų autorius, nekart kviečiamas atlikti savo užburiantį „I Like Chopin“ Italijos televizijoje „Rai 1”.

Prieš šešerius metus į Šiaulius atvyksiančio Gazebo už savo ilgalaikę karjerą gavo „Grand Prix“ „Corallo Citta di Alghero“, o ypatingą pripažinimą jam skyrė tūkstančiai žmonių ir Romoje vykusio renginio „Sette Colli“ metu.

Policininkas, mokytojas ir didžėjus

Austrų grupės „Joy“ nariai susipažino dar besimokydami vienoje mokykloje. Tačiau vėliau likimas lėmė taip, jog kiekvienas iš jų pasuko savu keliu – Andy Schweitzeris tapo policininku, Freddy Jaklitschas mokykloje dirbo vokiečių kalbos ir istorijos mokytoju, o Manfredas Temmelis didžėjavo viename Vokietijos disko klube.

Tačiau 1984 m. mokyklos draugų keliai vėl susikirto ir jie nusprendė pradėti profesionalią muzikinę karjerą.

Pirmasis singlas „Lost In Hong Kong“ sensacija netapo, tačiau atkreipė į grupę publikos dėmesį. Bet jau antrasis singlas – „Touch By Touch“ – sulaukė milžiniškos sėkmės, pateko į „European Top Dance 20“, tapo Nr.1 Austrijoje bei „auksiniu“ daugelyje Europos šalių. Kiti du singlai „Hello“ ir „Valerie“ pelnė grupei populiarumą jau ne tik Senajame žemyne, bet ir Azijoje.

„Joy“ ne kartą yra koncertavę daugiau nei 50 tūkst. klausytojų ir dalyvavę ne vienoje populiarioje televizijos laidoje. Per visą savo karjerą grupė išleido keturis studijinius albumus (paskutinis „In Love“ pasirodė 2021 m.), penkių geriausių dainų rinkinius bei 18 singlų.

„Naujagimis“ iš bažnytinio choro

„Turtingųjų bei vargšų“ tėvynainį Enzo Ghinazzi, pasaulyje žinomą slapyvardžiu Pupo galime pavadinti superhitų kepėju.

Itin griežtoje aplinkoje augęs, bažnytiniame chore dainavęs Pupo, taip Italijoje vadina naujagimius, išgarsėjo dainomis „Ciao“ ir „Gelato al Cioccolato“ (Šokoladiniai ledai), kurią parašė garsus Italijos dainų autorius Christiano Malgioglio.

Tuo pačiu pavadinimu „Šokoladiniai ledai“ buvo pavadintas ir sėkmę atnešęs albumas. 1981 metais San-Reno festivalyje su daina „Su di Noi“ „Kūdikis“ užima tik trečią vietą, bet pelno pasaulinę šlovę.

Daugiau nei 50 muzikinių festivalių triumfavęs, 18 albumų įrašęs, kurie parduoti daugiau nei 25 milijonų tiražu, Pupo laukiamas įvairiuose pasaulio kampeliuose.

Jis tampa TV laidų vedėju, dalyvauja realybės šou Brazilijoje, dar kelis kartus - San-Remo festivalyje, kepa hitus, atidaro kavinę ledainę, pavadintą kaip ir jo superhitas „Gelato al Cioccolato“, kurioje dirba viena iš trijų jo dukterų Valentina.

Ne tik „Gelato al Cioccolato“, bet ir „I like Chopin“, „Lunatic“, „Hello“, „Valerie“, „Su di Noi“ bei kiti legendinių muzikantų superhitai 2024 metų balandžio 26 dieną skambės ne Londone, ne Paryžiuje, ne Tokijo, bet –  Šiaulių arenoje!

Pagrindinė informacija

Durys atidaromos: 18:00 val.
Renginio trukmė: ~ 3 val.
Petrauka: nėra
Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami
Neįgalieji: dėl bilietų įsigijimo sąlygų prašome kreiptis tiesiogiai į renginio organizatorių.
Amžiaus cenzas: nėra
Organizatorius: UAB Legacy INN
Dėl išankstinių vaišių, gėrimų užsakymų VIP lounge ir VIP ložėse susisiekite el. p. [email protected] arba tel. +370 616 16645


*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.