Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Premjera! Situacijų komedija „Vyrai pagal skelbimą“

Spektakliai

Mieli žiūrovai,

norime pranešti, kad spektaklis „Vyrai pagal skelbimą“, turėjęs įvykti vasario 6 dieną 15:00 val. Šiauliuose yra perkeliamas į vasario 6 d. 18:00 val.

Turimi bilietai lieka galioti – papildomai jų keisti nereikia, naujos vietos Jums bus pakeistos į tas pačias arba panašias vietas salėje. Jei vis tik nuspręsite grąžinti bilietus, tai galite padaryti iki sausio 31 d. kreipiantis el. paštu [email protected] ir atsiunčiant grąžinti norimų bilietų numerius.
Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Vasario 6 d. 15 val. Šiaulių kultūros centre bus rodomas spektaklis „Vyrai pagal skelbimą“.

Ar esate kada nors perskaitę ar įkėlę bent vieną skelbimą siūlant įvairiausias paslaugas? Atsakymą jau žinome, nes ne išimtis ir keturios, kartu gyvenančios damos. Jos, kaip susitarusios, įkelia skelbimą tuo pačiu adresu, tačiau su visiškai skirtingo pobūdžio pasiūlymais.

Buvusi kabareto žvaigždė nusprendžia išnuomoti savo butą, kuriame gyvena meilės išsiilgusi tarnaitė, sumaniusi susirasti vyrą ir dar dvi moterys. Viena jų – pianino mokytoja, trokštanti susirasti mokinių ir atidaryti savo studiją, kurioje galėtų groti niekieno netrukdoma. Kita – dailininkė, pasiryžusi atrasti tobulą, raumeningą modelį, kuris padėtų laimėti konkursą. Visos jos svajoja apie savo šviesią ateitį, todėl nekantraudamos laukia tinkamų kandidatų.

Neilgai trukus, vienas po kito pradeda eiti vyrai pagal skelbimą ir jų nuostabai, pravėrus duris, juos pasitinka ne ta moteris. Netikėta situacija, dėmesį sukaustantis chaosas ir netikėtai užgimstantys jausmai visus vyrus palieka… be drabužių.

Renginio trukmė: ~1.50 val.