„Playback“ teatro trupės „Vakhtery“ pasirodymas

Spektakliai

Kviečiame į solidarumo akciją su Ukraina. Renginio metu pasirodys „Playback“ teatro trupė „Vakhtery“ (Charkivas, Ukraina).

„Playback“ teatro trupė „Vakhtery“ („Sargybiniai“) iš Charkivo miesto Ukrainoje atvyko į gastroles Lietuvoje sausio mėnesį. Deja, dabar jų lėktuvo bilietai namo skraidina į niekur…

„Vakhtery“ – patyriminis, improvizacinis teatras, kuriame aktoriai realiu laiku atspindi žiūrovų reakcijas. Žiūrovų siūlomos istorijos aktorių išmonės dėka paverčiamos netikėtu, jaudinančiu ir charizmatišku pasakojimu, paliečiančiu kiekvieno žiūrovo širdį.

Improvizacijos gali būti atliekamos ukrainiečių, rusų arba anglų kalbomis.

„Mūsų spektakliai yra visiška improvizacija, kurios dramaturgiją nustato žiūrovai. Jūs pasakojate savo istorijas, o mes jas paverčiame garso, kūno judesių, žodžių ir emocijų simbioze. Ką gauna žiūrovai? Kažkas iš naujo išgyvena emocijas, kurios jau seniai nuslūgo, kažkas randa atsakymus į kankinančius klausimus, kažkas supranta, kad jis nėra vienas su savo jausmais, o kažkas atranda naujų praeities įvykių aspektų. Atsiranda vienybės jausmas ir gilus emocinis pasinėrimas“, – sako teatro aktoriai. 

Akcijos metu bus renkamos lėšos, kurios bus bus perduotos Varėnos parapijos „Carito“ skyriui ir paskirtos Varėnos rajone apsistojusių ukrainiečių šeimoms.

Organizatoriai „Playback“ teatras „Vachtery“ ir Šiaulių kultūros centras