Nuotykių komedija „Primadonos“

Spektakliai

Brangūs žiūrovai,

Informuojame, kad nuo sausio 17 d. Lietuvoje įsigaliojus naujoms COVID-19 valdymo priemonėms „Domino“ teatro renginiuose visiems, vyresniems nei 6 metai žiūrovams, privaloma dėvėti ne žemesnio nei FFP2 lygio respiratorius. Renginio organizatorius atkreipia žiūrovų dėmesį, kad asmenys nedėvintys respiratorių nebus priimami į renginį.

Dviems draugams, aktoriams Džekui ir Leo, niekaip nepavyksta užkariauti didžiųjų teatro scenų. Netikėtai išgirdę, kad JAV gyvenanti turtinga dama nemenką palikimą užrašys savo seniai matytiems sūnėnams iš Anglijos, jei tik jie spės atvykti su ja atsisveikinti, nusprendžia imtis naujo vaidmens.

Netikėtai paaiškėja, kad jie visai ne sūnėnai, o dukterėčios! Bet ambicingiems vaikinams tai ne kliūtis. Tapę puikiosiomis Maksina ir Stefanija, jie vyksta į JAV susitikti su „savo tetule“. Amerikoje jų laukia daugybė nuotykių, pinigai ir… netikėtai užklupusi meilė. Galų gale Džekui ir Leo reikės pasirinkti – meilė ar pinigai?

Šią garsiąją Brodvėjaus komediją sukūrė Kenas Ludvigas (Ken Ludwig), kurio kūriniai pelnė daugybę teatro apdovanojimų, o pjesės statomos garsiausiose Brodvėjaus ir Westendo scenose.

Galimybių pasas yra privalomas.

Organizatorius VšĮ „Komedijos teatras“ (DOMINO teatras)
tel. +370 699 48891
e. p. [email protected]