Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Naisių vasaros teatro spektaklis „Kelias į rojų“

Spektakliai

Vasario 14 d. 18 val. Šiaulių kultūros centro Didžiojoje koncertų salėje vyks Naisių vasaros teatro spektaklis „Kelias į rojų“.

Režisieriaus Arvydo Lebeliūno spektaklis sukurtas pagal Sauliaus Tomo Kondroto apsakymą „1892 metų progreso idėja”.

Naktį prieš dvidešimt aštuonerius metus netoli nuo Ringuvos panemunėje gvardijos bataliono pirmosios kuopos gvardietis patyrė jausmą, tiesiog pribloškusį jį savo stiprumu. Tas jausmas permainė gvardiečio sielą, kažin ką joje sulaužydamas. Menkutis sraigtelis jo galvoje neišlaikė pergyvenimo ir trakštelėjo. Tas gvardietis — Gudukas, mano brolelis.

Po daugel metų teisme jis kalbės:

— Ponai. Mudu su broliu gyvenom savo kaime Dievo dieną. Sakoma: Dievo diena, žmogaus visas gyvenimas. Kodėl taip? Ogi todėl, kad visą laiką mudu dirbome tą patį darbą, valgėme tą pačią duoną ir tas pačias nusibodusias daržoves ir kruopas, matėme tą patį vaizdą prieš akis, be jokio įvairumo. Laikas mums netekėjo. Mes negalėjome matuoti jo dienom, ponai, nes dienos visos buvo kaip viena: vakar kaip šiandien, kaip užvakar, kaip ryt…

Spektaklio režisierius – Arvydas Lebeliūnas
Kompozitorius – Jonas Sakalauskas
Scenografija – Danielius Sodeika
Kostiumai – Roma Gilė

Įėjimas su kvietimais. Kvietimus galima pasiimti Šiaulių kultūros centro kasoje. Kasos darbo laikas darbo dienomis 9–18 val. VI–VII 1 val. prieš renginį. Kasos tel. +370 683 57 691. 

Organizaorius – Naisių vasaros teatras.

Naisių vasaros teatro nuotr.