Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai

Šventės, festivaliai

Kaip ir kiekvieną pavasarį, balandžio 23–29 d., vyks Lietuvos bibliotekininkų draugijos organizuojama Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė vyksta kasmet nuo 2001 metų. Ji tradiciškai prasideda balandžio 23-ąją, kurią UNESCO yra paskelbusi Pasauline knygos ir autorinių teisių diena. Bibliotekų savaitės tikslas – atkreipti dėmesį į šalies bibliotekų pasiekimus, skatinti visuomenės skaitymą, kūrybiškumą, kalbėti apie aktualias temas, mažinti kultūrinę, socialinę, informacinę atskirtį, įtraukti bendruomenes į kultūrines bei kūrybines veiklas.

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka kviečia šiauliečius įsitraukti į įdomias kultūrines bei kūrybines veiklas:

★ 14.00 val. 

Kūrybinis skiautinio meno užsiėmimas suaugusiesiems. Jaunimo ir edukacijų erdvėje (III a.)  

Įvairias minkštas medžiagas, pavyzdžiui, drobės, audiniai ar net siūlai pjaustysime į tam tikras formas ir tvirtinsime prie pagrindo, audinio arba kitos minkštos medžiagos. 

Ateidami į užsiėmimą atsineškite savo siuvimo priemones – žirkles, adatas, antpirščius, liniuotes, kreidos ir skiaučių, kurias būtų galima panaudoti ir palyginti kokios medžiagos labiausiai tinkamos siuvinėti.

Registracija el. [email protected] arba užpildžius registracijos formą (QR kodas) (grupė iki 15 žmonių). 

Ši edukacija yra projekto „Meno pertraukos: kūrybinių edukacijų ciklas suaugusiesiems“ dalis. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. 

VISA PROGRAMA