Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai

Šventės, festivaliai

Kaip ir kiekvieną pavasarį, balandžio 23–29 d., vyks Lietuvos bibliotekininkų draugijos organizuojama Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė vyksta kasmet nuo 2001 metų. Ji tradiciškai prasideda balandžio 23-ąją, kurią UNESCO yra paskelbusi Pasauline knygos ir autorinių teisių diena. Bibliotekų savaitės tikslas – atkreipti dėmesį į šalies bibliotekų pasiekimus, skatinti visuomenės skaitymą, kūrybiškumą, kalbėti apie aktualias temas, mažinti kultūrinę, socialinę, informacinę atskirtį, įtraukti bendruomenes į kultūrines bei kūrybines veiklas.

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka kviečia šiauliečius įsitraukti į įdomias kultūrines bei kūrybines veiklas:

 

★ 10.00 val.

Ekskursija „Pažink savo biblioteką“. II a. fojė

Ekskursijos metu žaismingai susipažinsite su bibliotekos erdvėmis. Reikalinga išankstinė registracija el. paštu [email protected] arba tel. +370 41 37 17 26. (grupė iki 25 žmonių).

★ 12.00 val.

„Pietų pertrauka – kitaip: valanda be interneto“. Jaunimo ir edukacijų erdvėje (III a.)

Edukacinis užsiėmimas skirtas suaugusiesiems, darbuotojų kolektyvams. Trukmė – iki 1,5 val.

Siūlome iššūkį – įsivaizduojama laiko mašina nusikelti 35-erius metus į praeitį, kai nebuvo interneto, ir išspręsti kryžiažodį ieškant informacijos knygų lentynose – enciklopedijose, žinynuose.

Registracija el. paštu [email protected] arba tel. +370 41 37 17 27 (grupė iki 25 žmonių).

 

VISA PROGRAMA