Vasario 17–21 d.
Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių AKROPOLIUOSE
11:00–19:00 val.
Atostogos – laikas nuotykiams! Kviečiame visus vaikus su tėveliais ar draugais į AKROPOLĮ, kur moksleivių atostogų proga jūsų laukia net 10 smagių NEMOKAMŲ veiklų:
1 aukšte:
Laikinos tatuiruotės By Karolina Meschino | Gubernijos al., prie Tilžės g. įėjimo
Seki Karoliną? O gal patinka jos tatuiruotės? Išsirink vieną iš 10 žavingų dizainų, kurie puošia Karoliną! Tai linksmi ir stilingi piešiniai – nuo tigro iki picos – puiki tavo atostogų įvaizdžio detalė. Užsuk ir pasidaryk nemokamai!
CANDY POP iššūkis | Gubernijos al., prie liftų
CANDY POP serviruoja įdomų ir įtraukiantį iššūkį! Kas tai? Sužinosi tik apsilankęs! Bet neabejojame, bus saldu ir tau patiks!
SOL DE JANEIRO kvapių dulksnų zona| Gubernijos al., prie liftų
SOL DE JANEIRO – visame pasaulyje jaunimo pamėgtas prekės ženklas! Jų kvapiosios dulksnos – tikras TIKTOK hitas! Ateik ir išbandyk gardžiausius braziliškus aromatus!
Balionų lankstymas | Gubernijos al., prie Aido g. Įėjimo
Išlankstys Tau ką tik nori! Tik pasvajok, ir šioje erdvėje sukursime balioną, kokio tik panorėsi!
2 aukšte:
Cukraus vata | Gubernijos al., prie restorano ČILI PIZZA
Saldžiausia ir skaniausia cukraus vata – tikras atostogų MUST! Užsuk pasmaližiauti nemokamai.
Blizgučių stotelė | Gubernijos al., prie restorano ČILI PIZZA
Spindėk atostogų nuotykiuose! Užsuk ir pasipuošk žėrinčiais akcentais!
Linksmasis futbolas | Vairo al., prie parduotuvės BALLZY
SUBSOCCER – įtraukiantis stalo futbolo iššūkis, kuriame dalyvausi pats, su savo kojomis! Išbandyk savo reakciją ir įgūdžius – kas laimės?
Animacinių filmukų herojų erdvė | Gubernijos al., prie restorano ČILI PIZZA
Kiekvieną dieną tavęs laukia vis kitas personažas! Ateik ir susitik su savo mėgstamais herojais!
UNO žaidimų erdvė | Tauro al., prie parduotuvės SPORTLAND
Susirink draugus, atsipalaiduok ant sėdmaišių ir išbandyk savo laimę bei greitumą su UNO!
3 aukšte:
HOT WHEELS žaidimų erdvė | Akropolio al., prie kino teatro FORUM CINEMAS
Trasos ir mašinytės, kurios leidžia pasinerti į greičio ir nuotykių pasaulį!
O CANDYPOP ir FORMOSA -20% nuolaida VISKAM!
Renginio metu, tik vasario 20 d. (trečiadienį) 12 ir 16 val. kviečiame sudalyvauti gamtininko Mariaus Čepulio paskaitoje „Kodėl Lietuva gražiausia“ | 2 a. fotografijų parodos erdvėje, prie CAN CAN PIZZA
Sekite informaciją www.akropolis.lt ir būtinai apsilankykite vasario 17-21 d. tik Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių Akropoliuose – nes čia per atostogas DAUGIAU DŽIAUGSMO!
Renginys bus fotografuojamas ir (ar) filmuojamas. Nuotraukoje ir (ar) vaizdo įraše gali būti užfiksuotas Jūsų (Jūsų vaiko) atvaizdas, kurį PPC AKROPOLIS gali naudoti viešai komunikacijai, įskaitant paskelbti AKROPOLIS interneto svetainėje, socialinių tinklų paskyrose ir (ar) kituose viešuose pranešimuose.
Dalintis nuoroda el. paštu