Šiaulių turizmo informacijos centras

Misija: išgyventi skyrybas

Mokymai / Seminarai

Sveikinu, skyrybų dokumentai pasirašyti, teismo nuosprendis gautas ir raudono vyno taurė išgerta. Tai ką daryti dabar? Prasideda visiškai naujas, nepatirtas etapas. Dar niekada nebuvai -ienė be žiedo. Kaip čia viskas vyksta? Nežinia baugina, o sudužusi širdis apakinusi blaivų protą - pirma dedi žingsnius, dažniausiai paliestus pykčio ir skausmo, o tik tada pagalvoji.
Viskas lyg ir prasideda iš naujo, bet patirčių bagažą tenka neštis kartu. Buvusios santuokos išgyvenimai niekur nedings, buvęs vyras, greičiausiai, irgi. Skyrybos visada sunku ir kažkieno širdis tikrai sudaužyta. Dažnu atveju sudaužytos būna ir mažos širdelės.
Ką daryti toliau? Kaip atrasti harmoniją ir ramybę savame gyvenime? Kaip įsikvėpti ir atsiverti naujo, lengvumu, vidinės laisvės ir meilės sau pripildyto gyvenimo kūrybai? Kaip paleisti iš paskos slenkančius buvusios santuokos šešėlius, kokia šviesa juos apšviesti?
Su parašu ant skyrybų dokumentų dažniausiai santuoka nesibaigia. Laukia vingiuotas kelias tikro išsilaisvinimo link - su savo etapais ir išgyvenimais.

Į visus šiuos klausimus atsakyti ir įsivesti aiškumo kviečiame jus, mielos moterys. Moterų vakarą veda Ernesta Nemanienė. Moteris - savo kailiu patyrusi skyrybų nešamus iššūkius, radusi žinias ir būdus pasiekti vidinę laisvę, harmoniją ir meilę sau. Pakeitusi savo gyvenimą 180 laipsnių, iš destruktyvumo į konstruktyvą. Įkūrusi sąmoningumo namus “Valandėlė sau” gilina žinias psichologijos studijose.

Būtina registracija. Tai galite padaryti asmenine žinute arba telefonu 867700133

Kadangi “Valandėlėje” vaikštome basi, kviečiame atsinešti savo tapkutes arba mėgstamas šiltas kojines