Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

KVIEČIAME NESENIAI PAGIMDŽIUSIAS MOTERIS JUNGTIS Į NEMOKAMĄ NUOTOLINĘ SAVITARPIO PARAMOS GRUPĘ

Kiti renginiai

Kviečiame neseniai pagimdžiusias moteris jungtis į NEMOKAMĄ NUOTOLINĘ savitarpio paramos grupę.
Mamas vienija motinystės tapsmas kasdienybėje. Gali atsitikti, kad šis pokytis kelia nemenkų iššūkių, ir atrodo, kad net ir paprasti dalykai darosi per sudėtingi. Nereiktų laukti ir kentėti vienai. Kalbėjimas su bendrų išgyvenimų turinčiomis moterimis apie savo, kad ir sudėtingas patirtis, stiprina ir praturtina. Savitarpio paramos grupė – tai saugi erdvė, kurioje galėsi:


- būti tokia, kokia esi: be kaukių ir pagražinimų, be noro atitikti kitų lūkesčius ar vaikytis iliuzijos apie tobulą motinystę. Būdama savimi, lengviau pamilsi savo motinystės kelią, būsi sau dėmesingesnė, atjaučianti ir geranoriška.
- patyrinėti savo, kaip mamos, jausmus, emocijas (džiaugsmą, liūdesį, gėdą, kaltę, pilnatvės akimirkas, bejėgiškumą, pyktį, nerimą, ramybę, nepasitikėjimą savimi, vienišumą, pogimdyminės melancholijos ar pogimdyminės depresijos simptomus ir kt.).
- dalintis savo motinystės patirtimis, iššūkiais ir atradimais (kūno gijimu ir pokyčiais, žindymo sunkumais, nuovargiu, miego ir laiko stygiumi, pagalbos, adaptacijos prie pasikeitimų, dėmesio paskirstymo sunkumais, kt.).
- kurti ryšį su kitomis mamomis - pagarbiai, pozityviai, be išankstinių nuostatų ar vertinimo, su nuoširdžiu supratimu ir priėmimu.
- ieškoti tinkamiausių sunkumų įveikos būdų, viena kitą palaikant, pastiprinant, padrąsinant, suteikiant emocinės paramos bei įgalinant.


Laikas: nuo 2023 01 31, antradieniais, 12.00 -13.30 val.


Trukmė: planuojama 10 grupės susitikimų.


Vieta: Zoom platforma. Nuorodą gausite prisijungusios ir užsiregistravusios.


Atlygis - savanoriška parama centrui.


Registracija – el. paštu [email protected]


Grupę veda Krizinio nėštumo centro psichologė Rūta Mickevičienė.