Koncertas „Poezija muzikoje“

Koncertai

Liepos 21 d., trečiadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos Koncertų salėje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) susirinkusiųjų lauks koncertas „Poezija muzikoje“. Savo balsu džiugins žymus Lietuvos bosas Tadas Girininkas, jau du kartus (2014 ir 2021 m.) apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi. T. Girininkas 2009 m. įgijo magistro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (profesorius V. Prudnikovas). Naujausias solisto debiutas – Enrico (Anna Bolena) vaidmuo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (2020 m.)

Greitai besivystančioje karjeroje T. Girininkas dirbo su tokiais dirigentais kaip Jamesas Gaffiganas, Rolfas Beckas, Gianluca Marciano, José Cura, Gintaras Rinkevičius, Modestas Pitrėnas ar Robertas Šervenikas, ir tokiais scenos režisieriais kaip: Dalia Ibelhauptaitė, Jean-Claude Berutti, Anželika Cholina, Andrejs Zagars, Oskaras Koršunovas, Csaba Kael ar Gintaras Varnas ir kt.

Drauge su T. Girininku scenoje pasirodys nuolatinis Tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio dalyvis, vienas iš ryškiausių savo kartos pianistų Justas Šervenikas (fortepijonas).

Bilieto kaina – 10 Eur. Bilietus galima įsigyti „TicketMarket“ ir Chaimo Frenkelio vilos kasose.