Knygos „7 sąmonės augimo ciklai“ pristatymas

Kiti renginiai

Rugsėjo 3 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Mažojoje salėje vyks Violetos Petraitienės knygos „7 sąmonės augimo ciklai“ pristatymas.

Violetą Petraitienę daug kas pažįsta kaip knygų serijos „Savęs ir visatos pažinimo link” autorę. „7 sąmonės augimo ciklai” – tai nauja serija, kurioje, kaip ir ankstesnėje, visos užrašytos žinios buvo gautos iš subtiliojo pasaulio per sąmonės kanalą.

„7 sąmonės augimo ciklai” padeda pažinti savo vidinį pasaulį bei subtilųjį pasaulį, kad per savo asmenines patirtis skaitytojas galėtų susikurti tvirtas vertybes, kurios skatintų sąmonės augimą, kartu ir pagarbą Kūrėjui.

Autorė tikisi, kad šios žinios padės kiekvienam suprasti savo gyvenimo tiesą, išmokys gyventi sąmoningai, daugeliui patvirtins tai, ką jis jautė, žinojo, bet negalėjo sau tiksliai įvardyti, suteiks drąsos tikėti savimi ir Kūrėju.

Renginys nemokamas.

Renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis 1 metro saugaus atstumo (išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus).
Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.