Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

KAZIUKO MUGĖ ŠIAULIUOSE

Kiti renginiai

Kovo 2 dieną pavasarį pasitiksime Kaziuko mugėje Šiauliuose! 

Šiaulių bulvare Jūsų lauks Lietuvos kūrėjai, tautodailininkai, tautinio paveldo produktų gamintojai iš visos Lietuvos!
Neatsiejama Kaziuko mugės atributika – verbos mojuos iš toli ir kvies pasidžiaugti pavasarinėmis spalvomis. Bulvaras pakvips gardžiausiais ir šviežiausiais kepiniais – riestainiais, namine duona, pyragais. Rimtesniam užkandžiui galėsite rinktis iš kaimiškų rūkytų mėsos gaminių, rūkytos žuvies, gurmaniškų sūrių. Savo aromatais užburs vaistažolių rinkiniai ir prieskonių mišiniai. Amatininkai į mugę atveš rankų darbo medžio ir keramikos dirbinių, pintinių. Pavasarį norisi atnaujinti garderobą, todėl mugėje tikrai rasite, kuo pasipuošti – rūbų kūrėjai, aksesuarų gamintojai pristatys pavasario mados naujienas.
Kaziuko mugės metu vyks nuotaikingi koncertai. Šalia scenos veiks lauko kavinė, kurioje galėsite pasistiprinti ir stebėti koncertus iš geriausių vietų!
Čiupkit draugą už parankės ir nepraleiskite progos apsilankyti, apsipirkti ir gerai praleisti laiko Šiaulių Kaziuko mugėje!

RENGINIO PROGRAMA:
13h atlikėjai Rokas ir Laurynas;
14h scenos grandas Steponas Januška.

 Įėjimas į Kaziuko mugę nemokamas;
 Mugės darbo laikas: 10:00-17:00;
 Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginyje dalyvaujantis asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.