Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Kalėdinė mini mugė-dirbtuvėlės

Kiti renginiai

Gruodžio 7 d. 11.00–14.00 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka kviečia apsilankyti mini mugėje-dirbtuvėse ir įsigyti įvairių dirbinių, kurie puikiai tiks kaip kalėdinė dovana ir mažiems, ir dideliems: kalėdinių dėžučių, žvakių, megztų kojinių, nertų krepšelių, vaikiškų kojinaičių-batukų, nertų padėkliukų ir kt. Šie daiktai pagaminti negalią turinčių žmonių rankomis iš natūralių ar antrinių žaliavų. Apsilankę mugėje ir pirkdami dirbinius Jūs palaikysite šiuos žmones, prisidėsite prie jų integracijos.

Visi norintieji galės ne tik iš arti pamatyti, kaip gaminami dirbiniai, bet ir patys turės galimybę išmokti austi specialiomis audimo staklėmis.

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, jau ne vienus metus puoselėjanti atviros ir įvairią negalią turintiems žmonėms prieinamos įstaigos koncepciją, šią akciją organizuoja bendradarbiaudama su SIC Socialinėmis dirbtuvėmis, kurių tikslas – didinti darbingo amžiaus asmenų, turinčių proto ir (arba) psichikos negalią, savarankiškumą, ugdyti jų darbinius įgūdžius ir taip jiems padėti visavertiškai dalyvauti visuomenės gyvenime. Ne mažiau reikšminga bei aktuali ir projekto filosofija, kuri remiasi aplinką tausojančia „Zero waste“ ideologija, todėl visi parduodami gaminiai kuriami iš antrinių, perdirbtų, panaudotų žaliavų bei natūralių siūlų ar audinių: lino, vilnos, medvilnės, šilko.

Laukiame Jūsų bibliotekos II aukšto fojė!!!