Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gintarės Jautakaitės autorinis vakaras „Viešpaties lelija“

Koncertai

Tik šiems vieninteliams koncertams iš Jungtinių Amerikos valstijų grįžta dainininkė, kompozitorė, pianistė ir poetė Gintarė Jautakaitė. Krištolo skaidrumo balsu, nuoširdumu ir Enyos dainas primenančiomis melodijomis atlikėja įsimena ilgam ir įkvepia kiekvieną klausytoją išsinešti vidinę šviesą. Šį kartą Gintarė Jautakaitė lankosi Lietuvoje atgimstant pavasariui ir kviečia susitikti autoriniame koncerte kovo 5 d. 18 val. Šiaulių kultūros centre.

Krištolinio balso savininkė – taip G. Jautakaitė buvo vadinama sulaukusi 16 metų, kai sudainavo Giedriaus Kuprevičiaus miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“. Gerbėjai puikiai prisimena ne tik pirmą kartą jos atliktas „Kregždutes“, bet ir pačios Gintarės sukurtas dainas „Viešpaties lelija“, „Laivai“, „Į tave einu“. Koncertų metu skambės ir naujausios, dar negirdėtos Gintarės dainos.

Gintarė Jautakaitė yra pirmoji ir vienintelė Lietuvoje autorinės muzikos atlikėja pasirašiusi sutartį su didžiausiomis muzikos kompanijomis „Sony Records“ ir „EMI“, o prieš 20 metų, Anglijoje buvo išleistas jos kūrybos diskas „Earthless“. Atlikėja koncertuoja JAV, Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje, Airijoje, Austrijoje, Liuksemburge, Vokietijoje.

Pakylėjančiai skaidrus Gintarės balsas, prasminga jos kuriama ir atliekama muzika neabejotinai džiugins ir pakylės kiekvieną koncerto klausytoją.

Renginio trukmė: ~1.30 val.

Organizatorius – VšĮ „Liudo Mikalausko koncertai“.