Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

GERAS SEKMADIENIS ŠIAULIUOSE: išrinkime daugiausiai simpatijų pelniusį kalėdinės miniatiūrų parodos autorių!

Kiti renginiai

Jau visai netrukus į „Laiptų galerijos“ duris pasibels vienas gražiausių ir šventiškiausių renginių – tarptautinė kalėdinė miniatiūrų paroda-projektas JAU ATVAŽIUOJA ŠVENTA KALĖDA.

„Laiptų galerija“ savo kalendoriuose ryškia spalva kviečia pasižymėti gruodžio 10 dieną. Tądien nuo 11 iki 15 val. čia vyks GERO SEKMADIENIO ŠIAULIUOSE renginys, kurio metu turėsite galimybę ne tik apžiūrėti šimtus miniatiūrų, bet ir sudalyvauti daugiausiai lankytojų simpatijų pelniusio kalėdinės miniatiūrų parodos autoriaus rinkimuose!

Šiais metais mažo formato kūriniais dalijasi ne tik dailininkai iš Šiaulių ar kitų Lietuvos miestų ir miestelių, bet ir menininkai iš Latvijos, Ukrainos, Italijos. Paroda šįsyk išsiskiria technikos įvairiapusiškumu: čia puikuojasi ne tik tapybos ar grafikos kūriniai, bet ir fotografijos ant drobės, dirbiniai iš medžio, ypač gausi juvelyrinių dirbinių kolekcija.

Kas žino, gal vienas iš parodos darbų taip pakerės Jūsų širdį, kad taps miela šventine dovana Jums patiems? O gal mažytis meno kūrinys švelniai nuguls po Kalėdų egle vienam iš Jūsų artimųjų..? Kviečiame ne tik apsilankyti, bet ir įsigyti!