Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Didysis drifto sezono atidarymas

Sportas

Artėjantį savaitgalį prie Šiaulių arenos vyks išskirtinis renginys – „Didysis drifto sezono atidarymas“!

Penktadienį, balandžio 12 d., įėjimas į renginį nemokamas, todėl kviečiame šiauliečius ir miesto svečius atvykti ir pamatyti sparčiai populiarėjančios auto sporto šakos pilotų treniruotes ir automobilius.

Vieta: Šiaulių arena (Šiauliai Jono Jablonskio g. 16,)
Data: 2024 04 12 - Žiūrovams įėjimas nemokamas - Treniruotė, Drift taxi, Automobilių KavaGeris
2024 04 13 - Lietuvos Drifto Čempionato Street lygos 1 etapas ir Tuning TEAM car show
2024 04 14 - Lietuvos Drifto Čempionato Semi-PRO lygos 1 etapas

---------- INFORMACIJA ŽIŪROVAMS ----------
Atvykimo nuoroda: https://maps.app.goo.gl/kvJ2HsPQJPP6yfVT9

Didžiausias ir patraukliausias šių metų renginys jau ne už kalnų “Didysis Drifto Sezono Atidarymas”. Driftas tai viena iš populiariausių auto sporto šakų pasaulyje. Driftas ypatingas tuo, kad dažniausiai žiūrovas gali stebėti startą, visą kovą ir finišą iš vienos vietos. Didysis atidarymas žada būti nepamirštamas, tiesiogine to žodžio prasme, kraują kaitins ne tik artimos kovos, bet ir ugnies bei dūmų efektai, kurios paruošė organizatoriai. Drifto, kaip auto sporto esmė - pravažiuoti trasą pagal iš anksto suplanuotą trajektoriją. Trasoje jūs matysite ne vieną automobilį kaip įprasta, o du, kurie važiuos itin mažu atstumu vienas nuo kito, nes antrojo piloto užduotis atkartoti pirmojo bolido trajektoriją ir tai padaryti turi važiuodamas minimaliu atstumu nuo savo varžovo. Dažnai tarp pilotų automobilių atstumo nebelieka, nes važiuojantis iš galo pilotas gali net paliesti priekyje važiuojančio piloto automobilį. Visa tai geriau pamatyti negu perskaityti.

Renginį sudaro trijų dienų veiksmas. Pirmą dieną žiūrovai galės ne tik pažiūrėti, bet ir pajausti kas yra driftas. Bus galimybė bet kuriam žiūrovui pravažiuoti šalia piloto ir pajausti apkrovas, ir padangų dūmų kvapą sėdint šalia piloto, kitaip sakant bus galimybė išbandyti Drift Taxi paslaugą. Žiūrovų laukia gražiausių bei įdomiausių Lietuvoje sportinių, bei Automobilių KavaGeris.
Antrąją dieną, šeštadienį, žiūrovai galės stebėti kas laimės pirmąjį Lietuvos Drifto Čempionato Street lygos etapą ir Tuning TEAM car show
Trečiąją dieną, sekmadienį, ko gero Šiauliuose atsidurs kiečiausi Lietuvos vyrukai bei merginos, t.y. Lietuvos Drifto Čempionato Semi-PRO lygos pilotai ir pilotės.

Renginio metu įėjimas į teritorija per Šiaulių arenos pagrindinį įėjimą.
Penktadienis 2024 04 12d.: žiūrovams įėjimas nemokamas .
Iki 2024 04 13 d. 1 dienos bilieto kaina 12 eurų dvejų dienų bilieto kaina 20 eurų, nuo 2024 04 13 d. ir vietoje 1 dienos bilieto kaina 15 eurų dvejų dienų bilieto kaina 25 eurų
Vaikams iki 12 metų įėjimas nemokamas
Iš anksto bilietai pardavinėjami:
https://www.bilietai.lt/.../didysis-drifto-sezono.../
Renginio diena 12-14 dienomis - Šiaulių arenos kasoje.