Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Dangiškoji harmonija

Koncertai

Birželio 13 d. 19 val. Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje laukia ypatingas įvykis – choro "Polifonija" solistų koncertas "Dangiškoji Harmonija". Šis sakralinės muzikos renginys skirtas pagerbti Šv. Antano Paduviečio dieną ir pažadinti Jūsų sielą giliausiais muzikos tonais.

Ar jums kada nors teko patirti jausmą, kai muzika tiesiog prasiskverbia į jūsų širdį ir priverčia pamiršti visus kasdienius rūpesčius? Ateikite ir pajuskite šį nepakartojamą jausmą kartu su mumis! O jei turite draugų, kurie dievina muziką, būtinai pakvieskite juos kartu – juk džiaugsmas dalijantis dvigubėja!

Scenoje pasirodys ryškiausi Šiaulių valstybinio kamerinio choro "Polifonija" atlikėjai: Gabija Abromavičienė, Inesa Brazytė, Aušra Kinderė, Eglė Žalalienė, Kateryna Madatova, Arina Alekseeva ir Denis Ivanov. Jų balsai susilies į harmoniją, pripildytą šventosios dvasios ir jausmų. Solistų giesmes lydės talentingasis vargonininkas Andrius Bartulis.

Koncertas nemokamas, todėl tai puiki proga pasimėgauti profesionaliu atlikimu ir pasinerti į dvasinį pasaulį be jokių įsipareigojimų.

Laukiame Jūsų birželio 13 d. 19 val. Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje.