Big Band Festival Šiauliai 2020 | Saulės Laikrodžio aikštė

Šventės, festivaliai

Rugsėjo 11-12 dienomis Saulės Laikrodžio aikštėje visų šiauliečių ir svečių lauks tarptautinis festivalis „Big Band Festival Šiauliai 2020“. Pažadame, kad nepraleisite kokybiškos muzikos, puikios nuotaikos, skanaus maisto ir pramogų visai šeimai. Nepraleisk!

Privaloma registracija žiūrovams ir (ar) dalyviams -> https://forms.gle/TMV22KCnhJboCB1P8

 

Visi festivalio koncertai nemokami!

 

Rugsėjo 11 d. (Penktadienis)

18: 00–19: 30 Latvijos radijo bigbendai ir Kristīne Prauliņa (Latvija), trimitininkė Lasse Lindgren (Švedija). Meno vadovas ir dirigentas Kārlis Vanagas.

19: 45–21: 15 Šiaulių bigbendas (Lietuva) ir Ismo Haavisto (Suomija). Meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis.

21: 30–23: 00 Kauno bigbendai ir Linas Adomaitis (Lietuva). Meno vadovas ir dirigentas Jievaras Jasinskis.

 

Festivalio vedėjas - muzikologas Viktoras Gerulaitis.

Daugiau informacijos www.saule.lt arba socialinio tinklo „Facebook“ paskyrose - koncertų salė „Saulė“, Šiaulių bigbendas.

 

Organizatorius: Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.

Rėmėjas: Šiaulių miesto savivaldybė.

Informaciniai rėmėjai: „ Etaplius“, Šiaulių regionas, „City news“, RS2, „Šiaulių naujienos“, „Šiaulių televizija“, ACM.

Primename, kad reikia laikytis visų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų saugumo reikalavimų. Rūpinkitės ir saugokite kitus - laikykitės mažiausiai 1 metro atstumo (išskyrus sutuoktinius, artimus giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus), taip pat čiaudėdami ir kosėdami etiketu tiek viduje, tiek lauke. Reikia dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines priemones, ty kaukes, respiratorius. Jums neleidžiama vykti į renginį, jei sergate ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (čiaudulys, kosulys, sloga), kitų infekcinių ligų požymių, karščiavimas (37,3 ° C ir aukštesnė temperatūra). Patalpose nuo rugsėjo 1 d. žmonių skaičius neribojamas.

-------------------------------------------

Mieli lankytojai!

Dalyvaudamas renginiuose neprieštaraujate, kad juos būtų galima nufilmuoti ar nufotografuoti, o jų nuotraukos skelbiamos koncertų salės „Saulė“ svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.