Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

AŠ TAVE MYLIU | JE T'AIME

Koncertai

Gruodžio 22 d. 18:30 val. JE T'AIME

 

KAROLINA GLINSKAITĖ (Sopranas, Belgija/Lietuva)

BIRUTĖ ASEVIČIŪTĖ (Fortepijonas)

MINADORA ŠERNAITĖ (Smuikas)

 

Kas yra ta, kuri sušvinta tarsi aušra, graži kaip mėnulis, šviesi tartum saulė, pagarbią baimę kelianti lyg pulkas su vėliavomis? (Ištrauka iš „Giesmių giesmės“)

Sopranas Karolina Glinskaitė, pianistė Birutė Asevičiūtė ir smuikininkė Minadora Šernaitė ragina atverti širdis pačiam meilės jausmui. Ir visai nesvarbu, kam tas meilės jausmas skirtas – žmogui, tėvynei, gamtai ar gyvenimui... Artėjant svarbiausioms žiemos šventėms, meilė, bendrystė ir buvimas kartu - svarbiausi atributai, kurie padeda atgauti jėgas ir mėgautis gražiomis akimirkomis.

Atlikėjos scenoje kuria savitą himną jausmui, kuris pažadina kūrybiškas galias, polėkį, fantaziją. Meilė yra tokia, kokią mes išgyvename. Ji gali būti audringa, beribė, gal net nežinanti saiko arba tyli, sėjanti ramybę ir susitelkimą.  Kaip ir muzika, kurią išgirsite koncerte.  Skambės subtilios prancūzų melodijos, sentimentalios V. Bellini dainos, aistringi tango ritmai.  Išgirsite G. Fauré, C. Debussy, F. Liszt, A. Piazzolla bei kitų kompozitorių kūrinius.  Juos papildys ištraukos iš didžiosios odės meilei „Giesmių giesmė“.
„Manyje gyva meilės idėja.  Ji auga ir transformuojasi kartu su patirtimi.  Aš, kaip menininkė, gyvenu jausmų chaose.  Mano susižavėjimo objektu gali tapti ne tik realūs žmonės, jų talentai, scenos herojai, vaidmenys, kuriuos įkūniju dainuodama, bet ir pats išgyvenimas.  Meilė – gyvenimo variklis, muzika – jausmų kurstytoja, aistra – noras gyventi ir kurti“, – atvirai mintimis apie meilę ir kūrybinį gyvenimą dalijasi K. Glinskaitė.

_____________________________________________________________________________

Bilietus galite įsigyti internetu: www.ticketmarket.lt arba Polifonijos kasoje (Aušros al. 15)
Bilietų kaina internetu: 16 ir 11 Eur., Polifonijos kasoje 15 ir 10 Eur.
Bilietų rezervacija telefonu: +370 611 41903