Šiaulių turizmo informacijos centras

ARŪNO SAKALAUSKO TEATRINIO MEISTRIŠKUMO UŽSIĖMIMAI

Mokymai / Seminarai

Gruodžio 3 d. (šeštadienį) Šiaulių dailės galerijoje vyks NEMOKAMI aktoriaus Arūno Sakalausko teatrinio meistriškumo užsiėmimai „Negali skristi – bėk!“, į kuriuos kviečiame registruotis suaugusiuosius!

 

UŽSIĖMIMAI SUAUGUSIESIEMS VYKS GRUODŽIO 3 D. 11.00–12.30 IR 13.00–14.30 VAL.


Viename užsiėmime gali dalyvauti iki 30 dalyvių.


Registracija į 11.00 val. užsiėmimą: https://bit.ly/3ApYz61
Registracija į 13.00 val. užsiėmimą: https://bit.ly/3V0kclT

 

APIE UŽSIĖMIMUS

Ne tik aktoriai, bet ir kiekvienas iš mūsų susiduria su įvairiais emociniais barjerais.
Dažnai mums trūksta atsipalaidavimo, pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis, vidinių jėgų pasiekti tikslą arba drąsos žengti pirmąjį žingsnį savo svajonės link.
Užsiėmimo metu lavinsime įgūdžius, kurie parverčia ne tik scenoje, bet ir kasdieniniame gyvenime, profesinėje veikloje. Pasitelkdami improvizaciją ir vaidybines situacijas mokysimės laisvai elgtis viešumoje, kalbėti prieš auditoriją, improvizuoti nežinoma tema, sklandžiai pasakoti istorijas, klausytis ir išbandyti įvairius vaidmenis.
Žaidžiant atrasime, kaip sustiprinti pasitikėjimą savimi, laisviau reikšti savo mintis, patogiau jaustis netikėtose situacijose bei audringose diskusijose.
Galimybės visada skatina veikti ir nustoti ieškoti priežasčių nieko nedaryti. Išdrįskime pradėti dabar, kuomet dar nesame pasiruošę!

APIE LEKTORIŲ

Arūnas Sakalauskas – teatro ir kino aktorius, vienas iš kultinio improvizacijos šou „Pagauk kampą“ kūrėjų. 2003, 2005 ir 2016 m. aktoriui įteiktas „Auksinis scenos kryžius“. 2022 m. įkūrė „ARŪNAS SAKALAUSKAS/ART HOUSE“, vienas iš populiarios tinklalaidės „Vykėliai“ vedėjų.


Renginys yra projekto „ARTerija: jaunųjų menininkų įgalinimas Šiauliuose“ dalis.

Organizatorė Šiaulių dailės galerija

Projekto veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė

Partneriai: Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, Šiaulių menų mokykla, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, Lukiškių kalėjimas 2.0, Anykščių menų inkubatorius-menų studija, Kauno menininkų namai, Pragiedruliai, RUPERT, Etaplius, Šiaulių apskrities televizija