Šiaulių turizmo informacijos centras

AFRODIZIAKAI / MASAŽINIO ALIEJAUS KŪRYBOS DIRBTUVĖS

Edukacijos

Afrodiziakai | MASAŽINIO ALIEJAUS kūrybos dirbtuvės

 

Kokie kvapai kuria palaimingą būtį? Kaip kvepia aistra?

Vasario 9(ketvirtadienio) vakarą, kviečiame jus jaukiai ir žaismingai bendrystei, kuriant afrodiziakais praturtintą masažo aliejų. Iš dirbtuvių kiekvienas išsinešite po visiškai autentišką, savo pačių rankomis sukurtą natūralų aliejų kūnui.
Afrodiziakai (gr. ἀφροδισιακόν) – senovės graikų grožio ir meilės deivės Afroditės vardu pavadintos įvairios augalinės ir gyvūninės kilmės medžiagos, skatinančios lytinį potraukį, aktyvumą bei potenciją. Daug afrodiziakų sutinkame gamtoje - tai augalai, kurie mus atpalaiduoja, energizuoja, skatina gera savijautą.

Šio užsiemimo metu kiekvienas susikursite po unikalų, Jus atspindintį, natūralų aliejų kūnui(masažui/odos pamaitinimui), kurį galėsite dovanoti savo išrinktiesiems arba Sau, artėjančios meilės šventės proga ❤️

IDĖJA - atsiveskite tuos, su kuriais norite šiltai ir maloniai praleisti daugiau laiko, pažinkite vieni kitus kūrybinėje veikloje!

PROGRAMA :
Intuicijos pabudinimo meditacija

Teorinė dalis - afrodiziakai

Sensorinė dalis - pažintis su aliejais ir kvapais

Aliejaus kūnui sukūrimas

Aptarimas/įspūdžiai

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS. DALYVAVIMAS TIK SU IŠANKSTINE REGISTRACIJA.

Registracijos forma : https://forms.gle/PhG5h5NmGCzhmbfJA
 

Užpildžius registracijos formą, laukite tolimesnių žinių elektroniniu paštu.

Viso: 10 vietų.

Kaina : 30 eur asmeniui /

Avansas, užtikrinantis jūsų vietą dirbtuvėse : 20eur

Dirbtuvių trukmė : 2-3h

Apie jūsų kvapų kelionės vedlę :

Esu Inesa Naktis - miškų ir pievų įkvėpta kūrėja. Susižavėjimas beribėmis gamtos galiomis, mūsų šeimoje perduodamas iš kartos į kartą, paskatino pasinerti į aromaterapijos pasaulį, taip pat sukurti prekinį ženklą @raganes.sokis , kur siūloma produkcija kūno ir sielos gerbūviui - natūrali, rankų darbo. Mano siela šoka, kai galiu su Jumis pasidalinti ne tik kokybiška produkcija, bet ir žiniomis, kaip suartėti su gamta. Per vedamus užsiėmimus dalinuosi, kaip klausyti savo poreikių, pažadinti intuiciją ir kaip patiems pasigaminti reikiamų ir naudingų produktų. Nekantrauju šio užsiėmimo metu išvysti magiją, kurią sukursite Jūs, sąjungoje su savo intuicija!

 

Iki susitikimo kvapų kelionėje!