Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

ŠIAURĖS LIETUVA: KULTŪRINIO TURIZMO KOMUNIKAVIMAS

Projekto pavadinimas: Šiaurės Lietuva: kultūrinio turizmo komunikavimas
Projekto įgyvendinimo trukmė: 2019 m. birželio mėn. 4 d. – 2019 m. gruodžio mėn. 27 d.
Projekto biudžetas: 13 400,00 eur, iš jų 10 000,00 eur lietuvos kultūros tarybos fondų lėšos
Projekto finansavimo šaltiniai: Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė ir partnerių lėšos
Projekto tikslas - sukurti Šiaulių regiono kultūrinio turizmo išteklių mobiliąją programėlę, skirtą išmaniesiems mobiliesiems įrenginiams. Šios aplikacijos pagalba nesudėtingai, moderniai ir interaktyviai nuo šiol galima neribotam žmonių skaičiui pateikti kultūrinio turizmo informaciją – lankytinų objektų sąrašą, parengtus kelionių maršrutus, laisvalaikio ir maitinimo vietas, renginių kalendorių ir naujienų skiltį. 
Pirmą kartą sukurta inovatyvi Šiaulių regiono kultūrinio turizmo komunikacijos platforma, kurioje vienoje vietoje pateikiama informacijos apie Šiaulių krašto turistinius išteklius naudojant moderniąsias technologijas.
Sukurtoje mobiliojoje aplikacijoje vartotojai gali rasti lankytinų objektų korteles, iš anksto sudarytus keliavimo maršrutus, audiogido funkciją bei Šiaulių miesto maršrutą pritaikytą keliauti su vaikais. Sukurtas rezultatas kuria išliekamąją vertę, suteikdamas galimybę turistams jiems patogiu laiku naudotis parengta informacija bei paslaugomis ir keliauti parengtais maršrutais Šiaulių regione.
Mobiliojoje aplikacijoje informacija pateikiama net keturiomis kalbomis – lietuviškai, latviškai, angliškai bei rusiškai, todėl tampa patraukti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio turistams. Programėlė patalpinta parsisiuntimų platformose „Google Play“ ir „Apple iStore“ ir šiuo metu jau gali būti pasiekiama vartotojui.