VALSTYBINIS ŠIAULIŲ DRAMOS TEATRAS

Teatrai

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

1931 m. įsteigtas Valstybinis Šiaulių dramos teatras yra vienas seniausių profesionalių teatrų Lietuvoje. Tai repertuarinio teatro principais veikiantis teatras, kuriame reprezentuojama šiuolaikinio teatro įvairovė, statomi spektakliai vaikams ir suaugusiems.

Teatre veikia Didžioji ir Mažoji salės. Šiuo metu nuolatinę trupę sudaro 30 aktorių.

Teatras gastroliuoja įvairiuose šalies miestuose, dalyvauja festivaliuose, rengia edukacinius užsiėmimus. Kiekvienais metais teatro sezono metu žiūrovams pristatomos 4–6 premjeros.

Nuo 2016 m. teatrui vadovauja Aurimas Žvinys, šiuo metu meno vadovė – Nomeda Šatkauskienė.

Teatras aktyviai dalyvauja miesto kultūriniame gyvenime ir yra atviras naujoms kūrybinėms iniciatyvoms bei bendradarbiavimui.

Apsilankyti Valstybiniame Šiaulių dramos teatre galima ir virtualiai!

3D turas: http://www.vsdt.lt/3d-turas/

Papildoma informacija

Dalyviai bus supažindinti su Valstybinio Šiaulių dramos teatro istorija, teatro darbuotojų profesijomis, skirtingomis teatro meno sritimis, įsteigimo aplinkybėmis ir veikla, pastato istorija.

Dalyviai pakviečiami pasivaikščioti po teatro pastatą, susipažinti su teatre veikiančiais gamybiniais cechais, repeticijų erdvėmis ir sudaroma galimybė iš arčiau pažvelgti į teatro užkulisius ir kūrybinio darbo „virtuvę“.

Ekskursijas veda teatro aktoriai, turintys kūrybinės ir edukacinės patirties. Jiems talkina teatro techninis personalas (garso režisierius, šviesų dailininkas, grimo dailininkas ir kt.).

Edukacinė ekskursija yra improvizacinio pobūdžio. Atsižvelgiant į aplinkybes ir pageidavimus, dalyviai išsamiau susipažįsta su vieno pasirinkto kūrybinio cecho veikla (spektaklių muzikinis apipavidalinimas, meninis apšvietimas, grimo sukūrimas, dekoracijų ir butaforijos gamyba ir kt.). Antroji ekskursijos dalis yra kūrybinio pobūdžio. Sudaromos galimybės vaikams patiems išbandyti save, atskleisti savo kūrybiškumą teatro scenoje dalyvaujant teatro profesionalams.

 

Kontaktai: Violeta Jasiūnienė, tel. +370 670 72 376, el. p. [email protected]

Kaina: 2 eur / asm.

Tik organizuotoms grupėms, 15–30 asm.

Laikas: derinamas su grupe

Trukmė: 60 min.

Atsiskaitymo būdas: grynais, pavedimu

Tinka neįgaliems – dalinai pritaikyta

Atsiliepimai

Komentuoti