PREKYBOS IR LAISVALAIKIO CENTRAS TILŽĖ

Apsipirkimas

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Prekybos ir laisvalaikio centras TILŽĖ – tai vienas didžiausių Šiaurės Lietuvos prekybos centrų, kurio bendras plotas per 32000 m2.

Prekybos centre bene didžiausias Lietuvoje baldų ir jų aksesurų pasirinkimas, akį džiugina interjero prekių įvairovė, gausus kilimų, šviestuvų asortimentas kartu gaunant profesionalią konsultaciją. Tilžėje gausus galanterijos pasirinkimas, nesunkiai galima išsirinkti ir avalynę, kosmetiką, gyvūnų prekių, akinių. Išrankiausi klientai ras rūbų tiek moterims tiek vyrams, tiek vaikams iš įvairių gamintojų, įvairių šalių, nuo pigesnių iki brangesnių.

O kad tėveliai netrukdydami galėtų prekintis, yra vaikų žaidimų kambarys Žiogas, kur saugiai galima paikti savo atžalas. Tarp pirkinių galima padaryti pertraukėles ir pavalgyti net šešiose skirtingose maitinimo įstaigose nuo išskirtinės Armėnų virtuvės iki lietuviškos svetainės, o mažesni ir didesni gali paskanauti skaniausių vaflių Lietuvoje. Prekybos centre dirba trys maisto operatoriai, ko nerasite nei viename prekybos centre: Norfa, Maxima bei Vynoteka. Veikia Rūtos firminė parduotuvė. Rasite dvi vaistines: Eurovaistinę ir Norfos. Artimuosius galėsite pradžiuginti ir iškirtine gėlių puokšte su išskirtiniu atviruku.

Apsiprekinę ir pasisotinę galite užsukti į kino tetrą bei lauke esančią nemokamą išskirtinę vaikų žaidimo aikštelę, o savaitgaliais ir per moksleivių atostogas laisvalaikio zonoje prie fontanų mažieji turi galimybės pašokinėti ant batuto, o vyrai nusiplauti automobilius ar pasižvalgyti židinių pasaulyje.

Atsiliepimai

Komentuoti