Šiaulių turizmo informacijos centras

ŠIAULIŲ PARAŠIUTININKŲ KLUBAS

Aktyvus laisvalaikis

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Svajojate iššokti su parašiutu ir patirti neužmirštamų įspūdžių? Padarykite tai dabar! Pakilkite lėktuvu AN-2 arba Cessna į 3000 m aukštį, pasimėgaukite laisvu kritimu ir saugiai nusileiskit eant žemės. Šiuo savo žygdarbiu didžiuositės visą gyvenimą!
Pasirinkite Jums tinkamą variantą:
– Šuolis su instruktoriumi „Tandemas“ – tai pats paprasčiausias būdas atlikti pirmą šuolį parašiutu ir pajusti laisvo kritimo malonumą! Lėktuvu AN–2 arba Cessna 182P pakilsite į maždaug 3000 m aukštį. Kartu su patyrusiu instruktoriumi Jūs iššoksite iš lėktuvo ir patirsite ~25-35 s laisvo kritimo! 1600 m instruktorius išskleis parašiutą ir ~5-7 min. Jūs sklandysite ore, kol saugiai pasieksite žemę. Visus Jūsų nuotykius (už papildoma mokestį) galima įamžinti aukštos kokybės video.
Nuo įlipimo į lėktuvą iki saugaus nusileidimo ant žemės, visą laiką Jumis rūpinsis patyręs instruktorius. Prieš šuolį Jums teks išklausyti trumpą 15-20 min. instruktažą, ką Jums veikti laisvo kritimo metu, sklandant ore su parašiutu ir nusileidžiant ant žemės. Keleivio svorio limitas (su apranga) – iki 100 kg. Dėl šuolio laiko dažniausiai būtina išankstinė registracija telefonu.
– Savarankiškas pirmas šuolis „Static-line“ (parašiutas išsiskleidžia pats) – tai šuolis iš 1000-1200 m aukščio sparno tipo parašiutu. Prieš šį šuolį Jums teks išklausyti instruktažą, kurio metu Jūs būsite supažindinti su aerodromo teritorija, išklausysite, kaip elgtis ypatingose situacijose, kaip elgtis lėktuve, kaip taisyklingai iššokti iš lėktuvo, kaip valdyti parašiutą ir svarbiausia, kaip saugiai nusileisti ant žemės. Kai kuriuos įgūdžius pasitreniruosite specialiai tam skirtame treniruoklyje. Instruktažas truks 2-3 val.
Po instruktažo, lėktuvu AN-2 pakilsite į 1000-1200 m aukštį ir iššoksite iš lėktuvo. Parašiutas išsiskleis priverstinio skleidimo būdu. Jums reikės tik pačiam valdyti parašiutą ir nusileisti į aerodromo teritoriją, o tai padaryti radijo ryšio pagalba Jums padės instruktorius. Keleivio svorio limitas (su apranga) – iki 120 kg.
Instruktažo pradžia 9.00 val. ryte, o po instruktažo bus preliminariai numatytas Jūsų šuolio laikas.

Šuoliai vykdomi: Raudondvario (šalia Šeduvos) aerodrome, kuris yra Radviliškio rajone, Šiaulių regione, šalia kelio Šiauliai–Panevėžys.

Nurodytas laikas gali keistis atsižvelgiant į atsiradusias aplinkybes (norinčių atlikti šuolį asmenų skaičių) bei esamas oro sąlygas. Šuoliai negali būti vykdomi esant: blogam matomumui, dideliam vėjui, dideliam debesuotumui (įskaitant ir žemus debesis), lietui lyjant.

Atsiliepimai

Komentuoti