Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

SAULĖS TERASA

Šeimoms

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

SAULĖS TERASA įsikūrusi ant prekybos ir pramogų centro SAULĖS MIESTAS stogo. Kaip vasarą būti arčiausiai saulės? Gražiomis ir ilgomis vasaros dienomis ant prekybos ir pramogų centro SAULĖS MIESTAS stogo tavęs laukia įsikūrusi SAULĖS TERASA. Tai pirmoji ir vienintelė daugiafunkcė laisvalaikio erdvė Šiauliuose po atviru dangumi – stilingiausia ir madingiausia vieta vasaros pramogoms! SAULĖS TERASA atvira visiems Šiaulių miesto gyventojams ir svečiams. Nuolatinis šurmulys arčiau saulės – erdvė, kurioje laiką galima leisti su draugais ir šeima. SAULĖS TERASOJE įrengtos atskiros erdvės: vaikų, sporto, kino ir renginių, restorano, poilsio.
SAULĖS TERASA veikia gegužės – rugsėjo mėnesiais.

VAIKŲ ŽAIDIMO AIKŠTELĖ
Šeimos, atvykusios į SAULĖS TERASĄ su vaikais, mažuosius gali pradžiuginti žaidimais specialiai įrengtoje erdvėje vaikams. Vaikai susiras naujų vasaros bičiulių, su kuriais galės išbandyti jėgas kopdami į sienelę, ropodami tinklu, šėlioti leidžiantis čiuožynėmis, pailsėti besisiūbuojant sūpynėse ar statyti didžiausius smėlio bokštus.

POILSIO ERDVĖ
Bendrauk su šeima ir draugais, atsikvėpk poilsio zonoje ant įrengtų suoliukų šalia fontano, kur mezgasi įdomiausi pokalbiai, karštos, kaip vasara, diskusijos iki pat saulėlydžio. Čia gali padaryti ir gražiausią šios vasaros asmenukę prie didžiausios gėlių sienos ar šio sezono naujovės – veidrodinio “Saulės miesto” logotipo!

RENGINIŲ IR KONCERTŲ ERDVĖ
Šiaulių miesto gyventojai vieninteliai Lietuvoje didžiuojasi specialiu LED ekranu, per kurį galima stebėti sporto rungtynes. Čia pat esančioje seconoje visą vasarą vyksta koncertai ir kiti renginiai.

VASAROS RESTORANAI
SAULĖS TERASA – ideali vieta pramogauti visai šeimai. Tėvai, palikę mažuosius itin smagioje vaikų erdvėje, užkąsti net trijuose terasos restoranuose: “Soya”, “Manami”, “Charlie pizza”.

Atsiliepimai

Komentuoti