SAULĖS TERASA

Šeimoms

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

SAULĖS TERASA įsikūrusi ant prekybos ir pramogų centro SAULĖS MIESTAS stogo. 

Kaip vasarą būti arčiausiai saulės? Gražiomis ir ilgomis vasaros dienomis ant prekybos ir pramogų centro SAULĖS MIESTAS stogo tavęs laukia įsikūrusi SAULĖS TERASA. Tai pirmoji ir vienintelė daugiafunkcė laisvalaikio erdvė Šiauliuose po atviru dangumi – stilingiausia ir madingiausia vieta vasaros pramogoms! SAULĖS TERASA atvira visiems Šiaulių miesto gyventojams ir svečiams. Nuolatinis šurmulys arčiau saulės – erdvė, kurioje laiką galima leisti su draugais ir šeima. SAULĖS TERASOJE įrengtos atskiros erdvės: vaikų, sporto, kino ir renginių, restorano, poilsio. SAULĖS TERASOJE skirtingose erdvėse kiekvienas šiaulietis gali rasti tai, ko jam labiausiai reikia vasaros metu.
SAULĖS TERASA veikia gegužės – rugsėjo mėnesiais.

VAIKŲ AIKŠTELĖS ERDVĖ

Šeimos, atvykusios į SAULĖS TERASĄ su vaikais, mažuosius gali pradžiuginti žaidimais specialiai įrengtoje erdvėje vaikams. Tai didžiausia nemokama vaikų žaidimų aikštelė Šiauliuose! Vaikai susiras naujų vasaros bičiulių, su kuriais galės išbandyti jėgas kopdami į sienelę, ropodami tinklu, šėlioti leidžiantis čiuožynėmis, pailsėti besisiūbuojant sūpynėse ar statyti didžiausius smėlio bokštus.

SAULĖS TERASA – ideali vieta pramogauti visai šeimai. Tėvai, palikę mažuosius itin smagioje vaikų erdvėje, užkąsti terasos restoranuose (galite rinktis net iš dviejų: Manami ir Charlie Pizza) ar atsikvėpti poilsio erdvėje.

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ

Net 500 kv.m. siekianti vaikų žaidimų aikštelė kviečia vaikui smagiai praleisti laiką. Čia jie ras įvairias laipynes, sūpynes, smėlio dėžę.

POILSIO ERDVĖ

Bendrauk su šeima ir draugais, atsikvėpk poilsio zonoje ant įrengtų suoliukų šalia fontano, kur mezgasi įdomiausi pokalbiai, karštos, kaip vasara, diskusijos iki pat saulėlydžio. Čia gali padaryti ir gražiausią šios vasaros asmenukę prie didžiausios gėlių sienos.

RENGINIŲ IR KONCERTŲ ERDVĖ

Šiaulių miesto gyventojai vieninteliai Lietuvoje didžiuojasi specialiu LED ekranu, per kurį galima stebėti sporto rungtynes. Čia pat esančioje seconoje visą vasarą vyksta koncertai ir kiti renginiai.

VASAROS RESTORANAI

Dauguma mūsų vasarą leidžiame itin aktyviai: dirbame, skubame pietauti, tvarkome įvairiausius reikalus, po darbų lekiame į namus ir galiausiai vakare susitinkame lauko restoranuose pasidžiaugti neįprastai šilta naktimi… Vasaros terasoje įsikūrė net du restoranai: "Manami" ir "Charlie pizza"!

Atsiliepimai

Komentuoti