PREKYBOS IR PRAMOGŲ CENTRAS SAULĖS MIESTAS

Apsipirkimas

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Žmonėms su negalia

Pritaikyta

Didelis ar mažas, paprastas ar išrankus, pašėlęs ar santūrus – SAULĖS MIESTE nuoširdžiai laukiame visų. Čia kiekvienas gali būti savimi ir atrasti tai, kas jam mieliausia.

Pačiame Šiaulių centre įsikūręs modernus prekybos centras kviečia Jus užsukti! Jūsų patogumui 3 automobilių stovėjimo aikštelės, iš kurių lengvai pateksite į prekybos ir pramogų centrą. Čia jaukioje ir komfortiškoje aplinkoje įsikūrė daugiau nei 100 parduotuvių ir paslaugas teikiančių įmonių.

Jūsų paslaugoms – stilingos parduotuvės, jaukios kavinės ir įvairios paslaugos. Čia rasite visko, ieškote: stilingos aprangos, avalynės ir aksesuarų, papuošalų ir kosmetikos, knygų, gėlių, technikos, žaislų ir dovanų. Prekybos ir pramogų centre nuolat vyksta akcijos, pasirodymai ar pristatymai.

SAULĖS MIESTAS – tai ne tik patogiai įsigyjami reikalingi pirkiniai ar sutvarkomi kasdieniai reikalai, bet ir susitikimai su draugais ir smagiai praleistas laikas. Jaukios kavinės ir restoranai mėgstantiems gerą maistą ir smagią draugiją, grožio paslaugos tobulinantiems savo išvaizdą.

Mažieji SAULĖS MIESTO lankytojai kviečiami apsilankyti šeimos pramogų parke VAIKYSTĖS MIESTAS, kurį rasite 3-me aukšte, šalia restoranų „Manami“ ir „Charlie pizza“. VAIKYSTĖS MIESTAS – didžiausias pramogų parkas Šiauliuose ir – pramogai, nuotykiams, atradimams, fantazijai.

Vasaros sezonu 3-me aukšte veikia SAULĖS TERASA  – pirmoji ir vienintelė daugiafunkcinė laisvalaikio erdvė Šiauliuose po atviru dangumi – stilingiausia ir madingiausia vieta vasaros pramogoms! SAULĖS TERASOJE įrengtos net kelios atskiros erdvės: vaikų aikštelė, renginių ir koncertų, restoranų, poilsio.

Jūsų patogumui SAULĖS MIESTO parduotuvės dirba kasdien nuo 10 iki 21 val., o maisto prekių parduotuvė RIMI HYPERMARKET – nuo 8 iki 23 val.

Linkime maloniai praleisti laiką ir laukiame sugrįžtant.

Visada Jūsų,

SAULĖS MIESTAS

Geri pirkiniai. Malonūs susitikimai.

Atsiliepimai

Komentuoti