KONCERTŲ SALĖ POLIFONIJA

Koncertų salės

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Koncertinės įstaigos Šiaulių valstybinio kamerinio choro „POLIFONIJA“ pagrindinė veikla yra organizuoti profesionaliojo scenos meno kūrimą ir viešą atlikimą; puoselėti, kurti ir plėtoti profesionaliosios chorinės muzikos meno kultūrą ir tradicijas, atlikti klasikinius ir šiuolaikinius muzikos kūrinius, kūrybiškai perteikti pasaulio muzikinės kultūros vertybes. Kurdamas koncertines programas choras bendradarbiauja su talentingais jaunais ir pripažintais Lietuvos bei pasaulio muzikos atlikėjais; pristato Lietuvos nacionalinės chorinės muzikos meną šalyje ir užsienyje, atstovauja Lietuvai kultūros mainų programose.
Įstaiga organizuoja renginius, kuriuose dalyvauja ne tik choras „Polifonija“, bet ir kiti Lietuvos ir užsienio atlikėjai. Svarbiausias metų akcentas – Velykų savaitės metu vykstantis tarptautinis festivalis „Resurrexit“ – vienas seniausių tokio pobūdžio Lietuvos festivalių. Šiaulių katedroje ir kamerinėje salėje „Polifonija“ vykstančiuose „Resurrexit“ koncertuose dalyvauja tiek vokalinės, tiek instrumentinės muzikos atlikėjai, skamba ir kamerinė muzika, ir stambios formos kūriniai, atliekami didelio simfoninio orkestro, choro, solistų.
Koncertinės įstaigos organizuojami koncertai vyksta ištisus metus įvairiose miesto erdvėse ir gali patenkinti įvairaus amžiaus bei skonio publikos poreikius.
Didžioji renginių dalis vyksta kamerinėje salėje „Polifonija“. Čia galime pasiūlyti puikią vietą ir kitų įstaigų, įmonių, organizacijų, privačių užsakovų koncertams, festivaliams, minėjimams, suvažiavimams, konferencijoms, seminarams, pristatymams, kitiems renginiams. Jūsų paslaugoms 253 vietų salė patogioje vietoje, Šiaulių miesto centrinėje dalyje. Šioje daugiafunkcinėje erdvėje galima įkūnyti renginių ir laisvalaikio idėjas, išklausius Jūsų pageidavimus priimti optimaliausius sprendimus.

Atsiliepimai

Komentuoti