SPORTINIO POKERIO KLUBAS POKERISTAI

Naktinis gyvenimas

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

„POKERISTAI“ – Šiaulių sportinio pokerio klubas, kuriame žaidėjai kaunasi dėl rėmėjų įsteigtų prizų, garbės, pripažinimo ir nerizikuoja savais pinigais. Klubo patalpose veikia baras, kuriame galima pasimėgauti įvairiausiais gėrimais ir užkandžiais. Kviečiami visi N18.

Paslaugos:
– sportinio pokerio daugiastaliai turnyrai. Tai pagrindinė klubo veiklos rūšis. Turnyrai, į kuriuos susirenka būrys sportinio pokerio žaidėjų ir varžosi tarpusavyje iki nugalėtojo. Daugiastaliai turnyrai būna vieno turnyro arba kelių turnyrų serijų.
Žaidėjas, norintis dalyvauti POKERISTAI.LT svetainėje tvarkaraštyje pasirenka norimą turnyrą, užsiregistruoja (taip pat galima registruotis atėjus į klubą) ir nustatytu laiku atvyksta į klubą. Susimoka turnyro nustatytą baro čekio sumą, gauna čekį, kurio dalį gali panaudoti baro prekėms, turnyriniams žetonams įsigyti,  ir pasirenka vietą prie stalo.
Žaidėjai varžosi tarpusavyje tol, kol lieka vienas žaidėjas. Vedama reitingų statistika, nustatomi prizininkai;
– šventiniai renginiai, gimtadieniai ir pobūviai. Norite su draugų kompanija pažaisti pokerį, bet neturite kur? Reikia dalintojo, bet nežinote kur ieškoti? „POKERISTAI“ visada padės. Pokeris, maistas ir gėrimai – visa tai galima gauti „POKERISTAI“ klube;
– išvažiuojami arba vietiniai renginiai. Juk pokeris gali būti žaidžiamas ir ne tik klube – jeigu turite savo vietą, renginį, ir norite smagios pramogos – pokerio, mes pasiruošę padėti. Jeigu neturite savo vietos, mes jums padėsime ją surasti;
– pokerio inventoriaus nuoma. Klubas nuomoja visą pokerio inventorių (stalus, kėdes, žetonus, kortas, turnyro laikrodis ir kt.).

Atsiliepimai

Komentuoti