PABĖGIMŲ KAMBARYS

Aktyvus laisvalaikis

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

KAMBARYS #1 Černobylis. 60 minučių iki avarijos

1986 balandžio 26 dieną įvyko katastrofa. Iš Kijevo pasiųsti autobusai evakuacijai. Ar spėsite į autobusą? Ar radionuklidai pasieks Jus? Sparčiai pasaulyje populiarėjanti pramoga jau Šiauliuose. REAL LIFE ESCAPE GAME. Turėsite valandą laiko išspręsti įvairias mįsles. Čia reikės ir pastabumo, ir loginio mąstymo, ir netradicinių sprendimų, todėl neišsiversite be komandos. Na o kartais pasirodys, jog sprendimas buvo pats paprasčiausias, ir teks nusišypsoti, kodėl toks variantas netoptelėjo iš pat pradžių.. Tai tikrai unikali galimybė išmėginti save ir savo draugus. Atsiveskite savo kolegas ir pažiūrėkite į juos iš kitos pusės.

Niūrus sovietmetis. 1986 balandžio 26 diena. Katastrofa. Gaudžia sirenos. Susibūrimo vietoje jau laukia autobusas, kuris išveš Jus į Kijevą. Kolegos iš gretimų kabinetų jau skuba laiptais žemyn. Bet Jūsų kabineto spyna užsikirto! Negana to, kolega sugebėjo pamesti raktą! Tik susitelkus į komandą pavyks suspėti į autobusą. Radiacijos dozė jau čia.

 

KAMBARYS #2 Hannibal Lecter. IQ 200

Psichologas kanibalas. Džentelmenas žudikas. Jis iš Jūsų padarys patiekalą ir pavaišins nieko neįtariančius svečius. Sparčiai pasaulyje populiarėjanti pramoga jau Šiauliuose. REAL LIFE ESCAPE GAME. Turėsite valandą laiko išspręsti įvairias mįsles. Čia reikės ir pastabumo, ir loginio mąstymo, ir netradicinių sprendimų, todėl neišsiversite be komandos. Na o kartais pasirodys, jog sprendimas buvo pats paprasčiausias, ir teks nusišypsoti, kodėl toks variantas netoptelėjo iš pat pradžių.. Tai tikrai unikali galimybė išmėginti save ir savo draugus. Atsiveskite savo kolegas ir pažiūrėkite į juos iš kitos pusės.

Lecter‘is gimė Lietuvoje 1933 metais turtingoje aristokratų šeimoje. Prasidėjus Antram Pasauliniam karui priverstas bėgti iš Lietuvos, tačiau grįžo atkeršyti savo sesės žudikams. 1970 metai Amerikoje, Baltimorėje, baigė „John Hopkins Medical Center“ ir įkūrė psichologo kabinetą. Konsultuoja žymiausius miesto detektyvus, sekančius serijinius žudikus. Žmonės jį pažįsta, kaip aktyvų ir visuomenišką pilietį. Visi giria jo rafinuotą muzikinį skonį ir ekstravagantiškus patiekalus. Netapk jo patiekalu.

Atsiliepimai

Komentuoti