Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

OREIVYSTĖS CENTRAS

Aktyvus laisvalaikis

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Oreivystės centras / Ballooning.LT yra, ko gero, didžiausia skrydžių oro balionais organizacija Baltijos šalyse. Nuo savo veiklos pradžios, t.y. 1997 metų, Oreivystės centras yra suorganizavęs daugiau nei 10 oro balionų renginių, tarp jų Europos karšto oro balionų čempionatą 2003 m. ir 2018 m. XXVI-ąjį atvirąjį Lietuvos karšto oro balionų čempionatą, paruošęs apie 100 oro balionų pilotų, įgyvendinęs keletą netradicinių projektų, paskraidinęs virš 20 tūkstančių keleivių iš Lietuvos ir užsienio.

Šiaulių bulvaras, Katedra, Saulės berniukas, tyvuliuojantys Talšos ir Rekyvos ežerai, Zoknių oro uostas – visa tai kaip ant delno skrendant oro balionu Šiauliuose. Taigi ar nevertėtų to pamatyti?

Šiauliai yra palankūs skrydžiams oro balionais, nes čia galima skristi, esant bet kurios krypties vėjui ir praskristi visą miestą. Dažniausiai balionai kyla prie Šiaulių aplinkkelio ir nusileidžia už miesto ribų.

Skrydžiams Šiauliuose gali būti šiokių tokių apribojimų dėl Zoknių oro uosto, todėl dėl skrydžio detalių maloniai prašome derintis iš anksto. Skrydžiai Šiauliuose vyksta surinkus ne mažesnę, nei 6 asmenų grupę.
Pirmąkart skridusieji bus pakrikštyti pagal senas oreivių tradicijas, Jums bus suteikti garbingi titulai ir krikšto vardai, įteikti pirmojo skrydžio sertifikatai.

Jūsų paslaugoms 2/3-vietis, 4-vietis, 6-viečiai, 8-vietis, 10-vietis ir 16-vietis oro balionai.

Atsiliepimai

Komentuoti