KURTUVĖNŲ GYVOJO ŽIRGO MUZIEJUS

Aktyvus laisvalaikis

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių rajonas

Kurtuvėnų dvaro žirgynas įsikūręs įspūdingos gamtos apsuptyje alsuojančia ramybe, tačiau tuo pačiu čia verda savas gyvenimas - žirgyne gyvena virš 30 žirgų, aktyviai vyksta jojimo mokyklos pamokos, individualos pamokos, norintys visada gali pamėginti pajodinėti, pasivažinėti autentiška karieta, bričkele arba dvikinkiu vežimu, išvykos raitomis regioninio parko maršrutais, taip pat puikios sąlygos laikyti nuosavus žirgus.

Jei norite susipažinti su žirgyno istorija bei jo gyventojais siūlome ekskursiją po Gyvojo žirgo muziejų, vaikams susipažinti su žirgais iš arčiau edukacinėje programoje "Žirgo draugystė" arba "Laimės pasaga". O gal norite vaikams surengti ypatingą gimtadienio šventę žirgyne? Pas mus yra viskas ko reikia!

Kiekvieną vasarą organizuojame vaikų edukacines-jojimo stovyklas. Taip pat vyksta įvairaus lygio žirginio sporto - trikovės, konkūro, ištvermės jojimo varžybos.

Kurtuvėnų žirgynas dirba ne tik vasarą, bet ir žiemą. Pajodinėti galite atvykti bet kokiu oru, jojimo užsiėmimai šaltu ar lietingu oru vyksta uždarame manieže.  Ieškote ypatingam žmogui ypatingos dovanos? Įsigykite dovanų kuponą betkokiai paslaugai.

Atsiliepimai

Komentuoti