Šiaulių turizmo informacijos centras

MUZIKINIS KLUBAS-SMUKLĖ JUONĖ PASTUOGĖ

Naktinis gyvenimas

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Muzikinis klubas-smuklė „Juonė Pastuogė“ veikia nuo 1994 m. rugsėjo. Mus galite rasti Šiaulių miesto centre tarp pėsčiųjų bulvaro (Vilniaus g.) ir miesto parko, tylioje, gražioje vietoje. Smuklės palėpėje yra 70 vietų salė, kur savaitgaliais vakarais skamba gyva muzika ir organizuojamos popietės visai šeimai.

Vasarą visas veiksmas persikelia į jaukų ir žalią naujai rekonstruotą klubo kiemelį, kuriame vienu metu galime priimti iki 250 lankytojų. Vasaros kiemelyje muzikantams įrengta speciali scena, yra dengta šokių aikštelė, vaikų žaidimų erdvė. Kiemelyje netrūksta žalumos, nuo lietaus saugo pastoginės, o esant vėsiam ir žvarbiam orui įjungiami šildytuvai. Viduje ir kiemelyje veikia jaukus baras, kur galima paragauti keletos rūšių gaivaus lietuviško ir užsienietiško alaus ar giros, o smuklės virtuvės meistrai pasiūlys tradicinių lietuviškų ir europietiškų patiekalų, ant žarijų keptų gardumynų ar pečiuje keptų itališkų picų. Šalia smuklės veikia nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Aplankę vieną iš populiariausių vietų Lietuvoje „Kryžių kalną“ (jis yra 12 kilometrų nuo Šiaulių), turistai čia dažnai užsuka papietauti ir pasėdėti medžių paunksmėje. Mūsų svečiams galime pasiūlyti Žemaitijos regiono valgių degustaciją (cibulynė, kastinys su karštomis bulvėmis, spirgutis, naminė kmynų gira ir kt. – juos turistinėms grupėms galima užsisakyti iš anksto).
Turėdami šiek tiek laiko pas mus galite apžiūrėti originalią alaus bokalų kolekciją ir išbandyti sunkiausią Lietuvoje kantri dviratį, kurio ratai pagaminti iš girnapusių. Apžiūrėti armoniką ilgiausiomis dumplėmis ir didžiausią taburetę Lietuvoje arba pasimatuoti didžiausią odinę kaubojišką skrybėlę.

Kas žino šią vietą, tas įvertino, o kas nebuvote – būtinai užsukite. Tai tikra vienkiemio idilija Šiaulių miesto viduryje. Užsisakykite vietas iš anksto ir Jūs puikiai praleisite laiką su artimaisiais ir draugais.

Atsiliepimai

Komentuoti